Zbiórka Walczymy o życie Filemona - zdjęcie główne

Walczymy o życie Filemona

6 560 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Weronika Przystawska - awatar

Weronika Przystawska

Organizator zbiórki

Za Filemonkiem 43zastrzyk z 84 😍 Minęła nam połowa ale przed nami jeszcze długa droga do jego zdrowia 💔

Wyniczki mamy coraz lepsze ale nadal potrzebujemy pomocy dobrych ludzi. Zbiórka stoi w miejscu a my nie będziemy mieli za co dalej leczyć Filemonka 😕

Witam wszystkich, jestem Filemon i jestem bardzo chory 😕 Potrzebuje waszej pomocy, mojej mamusi nie stać na moje leczenie a bardzo chce,żebym żył i ja też bardzo chce żyć. Ale zacznę od początku. Razem z moją siostrą zostaliśmy znalezieni pod jednym ze sklepów. Wołaliśmy swoją kocią mamę ale nigdzie jej nie było. Pojawiła się moja obecna mamusia i zabrała nas do domku. Do roku było jak w raju, jednak  w kwietniu moja siostra Stefcia była strasznie chora, suplementy były strasznie drogie, do tego jeszcze wizyty u weterynarza, wyniki, badania. Moja siostra jest już zdrowa ale ja zachorowałem. Ona mnie bardzo potrzebuje, jesteśmy nierozłączni ☹️Jestem strasznie słaby, nie mam siły nawet się umyć. Mamusia zabrała mnie do Pana doktora, który potwierdził jej najgorszą diagnozę. Moja opiekunka mówi,że nie mamy za co mnie leczyć, bo wydała na Stefcie wszystkie oszczędności ale obiecała mi,że się nie podda, że będzie o mnie walczyć,żebym mógł dalej prowadzić swoje kocie życie. Wiem,że mnie kocha dlatego ją przytulam mimo,że nie czuje się najlepiej. Kochani ja tak bardzo chcę żyć, a jeśli nie zacznę szybko leczenia został mi maksymalnie miesiąc życia. Nie pozwólcie mi umrzeć proszę ❤️ 

Kochani Filemonek to niespełna 2 letni kotek, który z dnia na dzień zachorował. Najpierw była chora jego siostra Stefcia. Wtedy bardzo mi pomogliście uzbierać fundusze na jej leczenie, bez was nie dałabym rady.  Nie potrafię powiedzieć Filemonkowi,że musi zakończyć swoje życie, bo nie stać mnie na jego leczenie. Rok 2021 był dla mnie straszny i kończy się strasznie. Dzisiaj ostatni dzień tego roku a u Fifiego taka diagnoza... Wierzę,że pomożecie mi uratować Filemona

Aktualizacje


 • Weronika Przystawska - awatar

  Weronika Przystawska

  14.01.2022
  14.01.2022

  Wyniczki Filemonka ☹️

  Zdjęcie aktualizacji 85 875

Komentarze


 • Honorata Szindler - awatar

  Honorata Szindler

  04.03.2022
  04.03.2022

  Bazarek - opaska na włosy 🐾

 • Honorata Szindler - awatar

  Honorata Szindler

  20.02.2022
  20.02.2022

  Filemon - kalendarz i notatnik Polskie Radio

 • Honorata Szindler - awatar

  Honorata Szindler

  20.02.2022
  20.02.2022

  Bransoletka z muszelkami, dużo zdrówka Filemonku 🐾🤍

 • Ewa Zabdyr - awatar

  Ewa Zabdyr

  04.02.2022
  04.02.2022

  Zdrowiej serduszko kochane❤

 • Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka - awatar

  Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka

  26.01.2022
  26.01.2022

  Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka

6 560 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Weronika Przystawska - awatar

Weronika Przystawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 180

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
114
Co_u_kotow - awatar
Co_u_kotow
50
Honorata Szindler - awatar
Honorata Szindler
30
Banda Sztosa! - Sztosy.Co - awatar
Banda Sztosa! - Sztosy.Co
439
Gabroszki - awatar
Gabroszki
10
Kot Mateusz i przyjaciele - awatar
Kot Mateusz i przyjaciele
30
Dobra Piekarnia - awatar
Dobra Piekarnia
33
Misja KOT- pozdrawiamy z instagrama :) - awatar
Misja KOT- pozdrawiamy z instagrama :)
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Albus i Rudy - awatar
Albus i Rudy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij