Zbiórka Walczymy o życie Filemona - zdjęcie główne

Walczymy o życie Filemona

4 684 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Przystawska - awatar

Weronika Przystawska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, jestem Filemon i jestem bardzo chory 😕 Potrzebuje waszej pomocy, mojej mamusi nie stać na moje leczenie a bardzo chce,żebym żył i ja też bardzo chce żyć. Ale zacznę od początku. Razem z moją siostrą zostaliśmy znalezieni pod jednym ze sklepów. Wołaliśmy swoją kocią mamę ale nigdzie jej nie było. Pojawiła się moja obecna mamusia i zabrała nas do domku. Do roku było jak w raju, jednak  w kwietniu moja siostra Stefcia była strasznie chora, suplementy były strasznie drogie, do tego jeszcze wizyty u weterynarza, wyniki, badania. Moja siostra jest już zdrowa ale ja zachorowałem. Ona mnie bardzo potrzebuje, jesteśmy nierozłączni ☹️Jestem strasznie słaby, nie mam siły nawet się umyć. Mamusia zabrała mnie do Pana doktora, który potwierdził jej najgorszą diagnozę. Moja opiekunka mówi,że nie mamy za co mnie leczyć, bo wydała na Stefcie wszystkie oszczędności ale obiecała mi,że się nie podda, że będzie o mnie walczyć,żebym mógł dalej prowadzić swoje kocie życie. Wiem,że mnie kocha dlatego ją przytulam mimo,że nie czuje się najlepiej. Kochani ja tak bardzo chcę żyć, a jeśli nie zacznę szybko leczenia został mi maksymalnie miesiąc życia. Nie pozwólcie mi umrzeć proszę ❤️ 

Kochani Filemonek to niespełna 2 letni kotek, który z dnia na dzień zachorował. Najpierw była chora jego siostra Stefcia. Wtedy bardzo mi pomogliście uzbierać fundusze na jej leczenie, bez was nie dałabym rady.  Nie potrafię powiedzieć Filemonkowi,że musi zakończyć swoje życie, bo nie stać mnie na jego leczenie. Rok 2021 był dla mnie straszny i kończy się strasznie. Dzisiaj ostatni dzień tego roku a u Fifiego taka diagnoza... Wierzę,że pomożecie mi uratować Filemona

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Weronika Przystawska - awatar

  Weronika Przystawska

  14.01.2022
  14.01.2022

  Wyniczki Filemonka ☹️

  Zdjęcie aktualizacji 85 875

Komentarze


 • Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka - awatar

  Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka

  26.01.2022
  26.01.2022

  Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka

 • Anna Stanek - awatar

  Anna Stanek

  24.01.2022
  24.01.2022

  Wpłata za książkę o Bieszczadach

 • Honorata Szindler - awatar

  Honorata Szindler

  21.01.2022
  21.01.2022

  Dużo zdrówka kochany Filemonku 🤍🤍🤍

 • Anna Skowron-Jaślanek - awatar

  Anna Skowron-Jaślanek

  17.01.2022
  17.01.2022

  Lego minecraft, plecaczek, minecraftowa maskota :)

 • Edyta Skotak-Mrozowska - awatar

  Edyta Skotak-Mrozowska

  16.01.2022
  16.01.2022

  Za zielone szklane długie korale

4 684 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Przystawska - awatar

Weronika Przystawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 132

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna - awatar
Justyna
8
Mirosława Laskowska fanty - awatar
Mirosława Laskowska fanty
28
Sylwia Wroblewska - awatar
Sylwia Wroblewska
75
Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka - awatar
Lena Sobolewska, Bazarek Alma - książka
11
Ola Wind - awatar
Ola Wind
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szarir - czarny naszyjnik i no stress - awatar
Szarir - czarny naszyjnik i no stress
25
Wiesława Brejna bransoletka - awatar
Wiesława Brejna bransoletka
12
Anna Stanek - awatar
Anna Stanek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij