„Walczę z SM” to my – mały lecz zawzięty zespół częstochowskiej fundacji dla osób ze stwardnieniem rozsianym (SM – sclerosis multiple) i innymi schorzeniami. O tym, że SM to nie bułka z masłem, a bardzo skomplikowany przepis na życie – uświadamiamy społeczeństwo od dawna. W takim przepisie bardzo ważna jest prawidłowa dieta, pozytywne nastawienie i regularna rehabilitacja. My chcemy wesprzeć osoby z SM-em chociaż w tym ostatnim punkcie. Tymczasem dostęp do rehabilitacji jest poprzedzony tysiącem formalności.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na ten krok. Wywalczyliśmy w drodze przetargu pomieszczenia, w których chcemy stworzyć gabinety i salki rehabilitacyjne. Lokal wymaga gruntownego remontu, począwszy od tynkowania i malowania ścian i sufitów, przez instalację elektryki i sanitariatów, na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej skończywszy.

Jak wiadomo, na to wszystko potrzeba ogromnych nakładów finansowych. Całość wyceniono na ok. 110 tys. zł netto. Gdyby udało się zebrać pieniądze choćby na materiały i narzędzia – bylibyśmy przeszczęśliwi i od razu moglibyśmy ruszyć z kopyta.

Będziemy wam ogromnie wdzięczni za każde, choćby najmniejsze wsparcie. Przez cały czas walczymy z przeciwnościami różnego rodzaju i kalibru, jednak wiemy, że cel jest tego wart.

Ślemy uściski z Częstochowy dla każdego Pomagacza!

Wpłaty - 6

Marzena Grabowska - awatar
100
Marzena Grabowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Fizjoludek - awatar
20
Fizjoludek
Michał Fizjosm - awatar
20
Michał Fizjosm
Marek Bukowski - awatar
100
Marek Bukowski
Marcin Fryszer - awatar
20
Marcin Fryszer

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij