Zbiórka Pomóżmy Rysiowi stanąć na łapki! - zdjęcie główne

Pomóżmy Rysiowi stanąć na łapki!

1 073 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Kinga Porzucek - awatar

Kinga Porzucek

Organizator zbiórki

Cześć :)

Mam na imię Kinga. W firmie CCIG w Kielcach, w której pracuje mamy dziką kotkę. Okociła się zanim umówiliśmy jej sterylizację (aktualnie kocia mama jest już po zabiegu). Z miotu 4 kociaków, 3 mają już swój domek :)


W środę 2.10 niestety znaleźliśmy czwartego kotka z niedowładem tylnych łapek:/ natychmiastowo zawiozłam go do weterynarza.


Diagnoza - uszkodzenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Kot został w lecznicy do poniedziałku na podawanie leków, dokarmianie i obserwacje (dostaje Dexametazon). Leczenie operacyjne u takiego małego kociaka podobno nie wchodzi w grę:( 

Po dwóch dniach Rysiu zareagował na leki - poruszył delikatnie łapką, zrobił siku i kupkę. Daje nam to światełko w tunelu na całkowite jego wyleczenie. 

W poniedziałek zapadnie decyzja o dalszym leczeniu kociaka. Za jego dotychczasowy pobyt musimy zapłacić 500 zł, z czego prawie 400 zł udało nam się zebrać podczas zbiórki u nas w firmie. To jest dopiero początek w walce o sprawność Rysia - potrzebujemy pieniążków na dalsze leczenie, rehabilitację, karmę, pampersy. 

Będę wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą pomoc :)

Trzymajmy kciuki za naszego Rysia! :)

Aktualizacje


 • Kinga Porzucek - awatar

  Kinga Porzucek

  16.10.2019
  16.10.2019

  Rysiu ma się dobrze :)
  Chodzi, z każdym dniem jest coraz bardziej sprawny :)
  Pozostałe pieniążki ze zbiórki przeznaczymy na pomoc innym potrzebującym kotkom.

  Rysiu przesyła pozdrowienia :)

  Zdjęcie aktualizacji 38 541

1 073 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Kinga Porzucek - awatar

Kinga Porzucek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Stępień - awatar
Kasia Stępień
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga - awatar
Olga
20
Łukasz KAMIŃSKI - awatar
Łukasz KAMIŃSKI
20
Malwina Małgorzata Kasica-Witkowska - awatar
Malwina Małgorzata Kasica-Witkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dami - awatar
Dami
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij