Zbiórka Szansa na życie kosztuje - zdjęcie główne

Szansa na życie kosztuje

7 619 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób

ZBIÓRKA NA UREGULOWANIE DŁUGÓW ZA LECZENIE...KTÓRE NIE PRZYNIOSŁO POZYTYWNEGO ZAKOŃCZENIA
*Walia (Bunia) 1996 – 2018
Kochani, z przykrością musimy Was poinformować, że Bunia zmarła.
Jak Was informowaliśmy, klacz ostatnio czuła się gorzej, chudła, w zeszłym tygodniu miała dwie kolki. Po drugiej została zawieziona do szpitala na Służewiec. Wtedy jej stan udało się opanować lekami, miała być prowadzona dalsza diagnostyka. Niestety, Bunia zakolkowała ponownie, na tyle poważnie, że konieczna była operacja. Już w jej trakcie lekarze wiedzieli, że jest źle – narządy wewnętrzne były w fatalnym stanie.... Ale nie poddali się – zakończyli operację i próbowali Bunię wybudzić. Niestety, lata zaniedbań i złej opieki przez wcześniejszych właścicieli, w połączeniu z wiekem klaczy, zrobiły swoje. Bunia nie miała już siły walczyć, poddała się. Zasnęła na zawsze.
Historia Buni jest taka, jak mnóstwo innych. Miała dom i opiekę, dopóki była w stanie pracować. Kiedy podupadła na zdrowiu, właściciele przestali się nią zajmować, a w końcu trafiła do schroniska w Korabiewicach. Była u nas szczęśliwa. Nikt niczego od niej nie chciał, miała opiekę, łąkę, spokój i swoje końskie stado. W tym swojego najlepszego przyjaciela – Monograma – od czasu adopcji Huragana Bunia i Mono byli praktycznie nierozłączni.
Bunia była piękna, dumna, uparta i pewna siebie. Nie lgnęła do ludzi, ale akceptowała naszą obecność i zabiegi pielęgnacyjne sprawiały jej przyjemność. W ogromnym żalu po jej odejściu jest dla nas pocieszeniem, że jej ostatnie lata były takie, jak być powinny – szczęśliwe i swobodne, z dobrą opieką. Szkoda, że znalazłą to dopiero w schronisku
Będziemy za nią tęsknić… Śpij spokojnie, Buniu, spotkamy się za Tęczowym Mostem.

Dingo i Tęcza
Starsze psiaki umarły w czerwcu 2018. Psi seniorzy, którzy niestety nie doczekali domu. Oba niestety pożegnały nas w klinice zewnętrznej w Warszawie, gdzie zostały zawiezione ze schroniska, gdy pracownicy zauważyli zmianę w zachowaniu. Adoptujcie starsze  psy! Niech mają swój dom, a nie boks!
---------------------------
Niestety ich historia kończy się liczbami. To cyfry na fakturach. To dodatkowy smutek, z którym musimy się zmierzyć, wiedząc, że jesteśmy zobowiązani do opiekowania się wszystkimi zwierzętami w Schronisku w Korabiewicach, a sama placówka utrzymuje się WYŁĄCZNIE Z DATKÓW. Zgłaszamy się więc do Was o pomoc w spłacie długu za ostatni odcinek życia podopiecznych Korabek:
Klinika Służew (Walia)

Transport z Korabiewic do Kliniki (Walia)

Klinika Bemowo - Dingo


Klinika Bemowo - Tęcza


Bardzo prosimy o pomoc!
W przypadku pytań prosimy o kontakt na [email protected]


Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  20.07.2018
  20.07.2018

  Bardzo dziękujemy za wsparcie w uregulowaniu długów za leczenie zwierząt, którym nie udało się jednak pomóc.
  Obecnie walczymy o Odysa www.pomagam.pl/ratujodysa , który jest już po operacji we Wrocławiu. Będziemy znów bardzo wdzięczni za podzielenie się czymkolwiek.... Zespół Korabiewic

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.2018
  02.07.2018

  Powodzenia ❤

 • Malgorzata Mayer - awatar

  Malgorzata Mayer

  01.07.2018
  01.07.2018

  Dla mooch Kochanych

 • Malgorzata Mayer - awatar

  Malgorzata Mayer

  28.06.2018
  28.06.2018

  Dla mouth Kochanych ❤️

 • Malgorzata Mayer - awatar

  Malgorzata Mayer

  28.06.2018
  28.06.2018

  Dla mooch Kochanych zeby bylo I’m troszenke lepiej

 • Alicja - awatar

  Alicja

  23.06.2018
  23.06.2018

  Walczcie dalej, dzięki Wam życie tych wszystkich istotek jest o wiele lepsze :) dziękuję :)

7 619 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób

Wpłaty: 239

Malgorzata Mayer - awatar
Malgorzata Mayer
20
Malgorzata Mayer - awatar
Malgorzata Mayer
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Malgorzata Mayer - awatar
Malgorzata Mayer
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Malgorzata Mayer - awatar
Malgorzata Mayer
50
Malgorzata Mayer - awatar
Malgorzata Mayer
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij