Zbiórka Protonoterapia szansą dla Joanny - miniaturka zdjęcia

Protonoterapia szansą dla Joanny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Protonoterapia szansą dla Joanny - zdjęcie główne

Protonoterapia szansą dla Joanny

103 083 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 397 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Joanna. Jestem mamą dwóch cudownych chłopców – Bartka i Tomka oraz żoną Marcina. Gdy piszę te słowa jest mi bardzo ciężko. Właśnie dowiedziałam się, że już wkrótce czeka mnie kolejna operacja ratująca życie i bardzo się boję! Jest to kolejna bitwa do stoczenia w mojej już ponad dwuletniej walce z rakiem! Co najgorsze, operacja ta nie będzie wystarczająca – czeka mnie kosztowne leczenie zagraniczne, bez którego nie mam szans! 

Moja walka z rakiem zaczęła się dość niewinnie… gorączka i złe samopoczucie. Początkowo myślałam, że to przemęczenie – pracuje w instytucji, która czynnie wspierała walkę z COVID-em, a to był sam środek pandemii. Kolejne antybiotyki nie przynosiły poprawy, mój stan pogarszał się. W dobie panującego wirusa moje objawy były bagatelizowane, żaden z lekarzy nie chciał przeprowadzić podstawowych badań diagnostycznych. Jednak ja czułam, że coś się dzieje, dopiero po pół roku udało mi się trafić na oddział, gdzie na rutynowym badaniu USG ujawniono guza o wielkości 30 cm! Wtedy określono go jako nieoperacyjny…

Nie poddałam się! Zaczęły się rozpaczliwe poszukiwania ratunku - lekarze, z którymi konsultowaliśmy mój przypadek nie chcieli podjąć ryzyka operacji tak dużej zmiany. Dopiero mój anioł – Prof.Czudek, zgodził się mnie zoperować i uratował mi wtedy życie, za co będę mu dozgonnie wdzięczna!

Niestety, to nie był koniec walki. Wprost przeciwnie! Guz poddano badaniu histopatologicznemu. Diagnoza zwaliła z nóg: odróżnicowany tłuszczakomięsak przestrzeni zaotrzewnowej. NIEZWYKLE RZADKI I BARDZO AGRESYWNY NOWOTWÓR! Strach sparaliżował mnie, ale tylko na chwilę. Potem stanęłam do walki! Przeszłam ciężką chemioterapię i radioterapię.

Niestety, nowotwór nie daje za wygraną – guz odrasta. Podczas trzeciej już operacji, którą za kilka tygodni ponownie wykona prof. Czudek guz najprawdopodobniej nie będzie usunięty w całości, ze względu na jego ulokowanie w sąsiedztwie żyły głównej.

Szansą na usunięcie resztek guza oraz na powstrzymanie kolejnej wznowy jest dla mnie PROTONOTERAPIA – innowacyjna metoda leczenia nowotworów. Pomimo, że efekty tej terapii są polecane przez najlepsze kliniki w całej Europie niestety, nie może się ona odbyć w Polsce, ponieważ zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia, tłuszczakomięsak nie znajduje się na liście nowotworów, których leczenie jest refundowane przez NFZ! Dlatego leczenie będzie się musiało odbyć za granicą, co wiąże się z ogromnymi kosztami, których ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie pokryć!

Mamy tyle planów... Moje dzieci właśnie wkraczają w dorosłość, a ja chcę im towarzyszyć! Każdego dnia wstaję i staram się cieszyć życiem.

Niedawno wróciłam do pracy– tak bardzo tęsknię za normalnością! 

Zaciskam zęby, bo bywa ciężko…. ALE WALCZĘ, BO TAK BARDZO CHCĘ ŻYĆ! 

Proszę Was o pomoc! Żadna kwota nie jest za mała. Jeśli nie możesz wpłacić, proszę udostępnij moją zbiórkę.

W imieniu moim i mojej rodziny serdecznie DZIĘKUJĘ za każdy gest! 

Niech dobro, którym się dzielicie wróci do Was ze zdwojoną siłą!

Joanna z rodziną.

Joannę można wesprzeć dołączjąc do grupy licytacyjnej "Licytacje dla Joanny"  https://www.facebook.com/groups/634161075218535

*Kwota zbiórki jest szacunkowa i może ulec zmianie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Jacewicz - awatar

  Agnieszka Jacewicz

  27.09.2023
  27.09.2023

  Myślimy o Tobie, trzymaj się mocno 💗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2023
  26.09.2023

  Powodzenia, dasz radę!

 • WF36 - awatar

  WF36

  22.09.2023
  22.09.2023

  Trzymamy bardzo mocno kciuki

 • Anna Kolek - awatar

  Anna Kolek

  20.09.2023
  20.09.2023

  Wspieram

 • Izabela Kalota - awatar

  Izabela Kalota

  20.09.2023
  20.09.2023

  Kochana ! Jesteś dzielna, bo wiele już dałaś radę przetrwać. Żyć za Ci dużo siły energii aby wszystko się udało, żebyś mogła się cieszyć życiem że swoją rodziną.

103 083 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 397 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 397

Joanna - awatar
Joanna
100
Anna Knutel - awatar
Anna Knutel
50
Anna Knutel - awatar
Anna Knutel
70
Anna Knutel - awatar
Anna Knutel
160
Milena licytacja buty - awatar
Milena licytacja buty
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Martyna Dobosz - awatar
Martyna Dobosz
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Cyrulińska - awatar
Ania Cyrulińska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij