Zbiórka Mateusz walczy o zdrowie - zdjęcie główne

Mateusz walczy o zdrowie

31 632 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 282 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasz Bohater zaczął skarżyć się na ból nogi na przełomie stycznia i lutego 2021. Na początku rodzice sądzili, że to bóle wzrostowe typowe w tym wieku. Jednak bóle nie ustępowały i w końcu uniemożliwiły chłopcu normalne funkcjonowanie. Rodzice dokładniej przyjrzeli się bolącej nodze i zauważyli spore wybrzuszenie na kości piszczelowej pod kolanem.
 Bezzwłocznie przeprowadzono badanie RTG, którego opis wskazywał na to, że sprawa jest poważna. Wyniki przesłano do warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka, praktycznie natychmiast była odpowiedź z pilnym skierowaniem do poradni onkologicznej Instytutu. Przeprowadzono biopsję guza do badania histopatologicznego, którego wynik potwierdził podejrzenia-Osteosarcoma, złośliwy nowotwór kości.
 W tym czasie guz miał ok 8 cm wielkości. Wdrożono leczenie chemioterapią, która rozpoczęła się 28 marca. Przed nim kolejne cykle. Jeżeli leczenie ułoży się pomyślnie naszego Wojownika czeka usunięcie części kości piszczelowej w miejscu w którym znajduje się guz i wszczepienie w to miejsce endoprotezy.
 Krótko po operacji zacznie się rehabilitacja, kontynuowane będzie również leczenie chemioterapią.

Zachęcamy Was do wsparcia tego dzielnego chłopaka!

 Środki zebrane podczas zbiórki będą wykorzystane na leczenie, które będzie kosztowne oraz rehabilitację, która pomoże Mateuszowi wrócić do możliwie jak najlepszej formy!


Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


WYBIERZ KWOTĘ


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia Kosicka - awatar

  Natalia Kosicka

  13.05.21
  13.05.21

  Niech moc będzie z Tobą!

 • Anonim :* - awatar

  Anonim :*

  07.05.21
  07.05.21

  Trzymam kciuki. Wyjdziesz z tego!!!!!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  02.05.21
  02.05.21

  Trzymam kciuki za dobre zakończenie❗️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.21
  30.04.21

  Będzie dobrze! Trzymaj się dzielnie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.21
  28.04.21

  Dużo zdrowia!!! Multum uśmiechu, pozytywnych myśli i wsparcia. Zobacz ile osób o Tobie myśli i wspiera Cię nie tylko słowem. A ilu jeszcze ciepło o Tobie myśli <3 <3 <3 Trzymaj się, dasz radę!

31 632 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 282 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 282

Agata - awatar
Agata
50
Monika G. - awatar
Monika G.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Joanna - awatar
Joanna
10
Ania - awatar
Ania
30
Natalia Kosicka - awatar
Natalia Kosicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij