Zbiórka Guz mózgu zabija Anię - zdjęcie główne

Guz mózgu zabija Anię

70 226 zł  z 267 500 zł (Cel)
Wpłaciły 1 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Guz mózgu zabija Anię !!!

Zbiórka na nierefundowane leczenie w Polsce i za granicą.

Mam na imię Ania, mam 55 lat i jestem mamą trojga wspaniałych dzieci, zawsze najważniejsze dla mnie było ich zdrowie i to, aby niczego im w życiu nie brakowało. Mam wspaniałą Rodzinę, do niedawna miałam też zdrowie, które pozwalało mi dbać o moją rodzinę najlepiej jak potrafiłam...

Niestety, teraz ja muszę zmierzyć się ze śmiertelną chorobą...

Silne bóle i zawroty głowy towarzyszą mi od początku 2020 roku. Od czerwca znacznie się nasiliły, odbierając mi apetyt i siły, uniemożliwiając sen i codzienne funkcjonowanie. Wizyty u lekarzy - dość mocno ograniczone przez panującą pandemię Coronawirusa, kończyły diagnozami typu zapalenie ucha środkowego i zaleceniami zażywania leków przeciwbólowych...

Tak było do sierpnia, do czasu, gdy ból głowy zaczął stawać się nie do zniesienia a moje zachowanie coraz bardziej niepokoiło moich najbliższych. Zaczęły u mnie pojawiać gwałtowne zmiany nastroju, utraty przytomności czy majaczenie.

Dopiero wtedy zostałam skierowana na szereg badań, które miałam nadzieję wskażą przyczynę mojego złego samopoczucia i pozwolą podjąć skuteczne leczenie. Nie spodziewałam się, że to będzie najgorsza z możliwych diagnoz - GUZ MÓZGU... 

Kolejne badania i biopsja potwierdzają najgorsze - Glejak wielopostaciowy IV stopnia o wymiarach 60mm x54mm x50mm. Życie moje, mojej rodziny legło w gruzach...

Od chwili diagnozy przeszłam radioterapię i operację usunięcia guza. Niestety, lekarzom nie udało się usunąć go w całości... 

Niestety, obecnie w Polsce nie ma metody skutecznego leczenia glejaka mózgu, takiej która prowadziłaby do wyleczenia pacjenta... Jedyną szansą dla mnie jest poddanie się innowacyjnej metodzie NanoTherm w klinice w Niemczech. Terapia NanoTherm® jest innowacyjną metodą leczenia guzów nowotworowych wykorzystującą połączenie ablacji termicznej z nanotechnologią materiałową. Jest szczególnie obiecująca w przypadku leczenia glejaka wielopostaciowego. 

Niestety, ta metoda leczenia nie jest refundowana przez NFZ i kosztuje ponad 250 tys zł (razem z chemioterapią).

Gdy dowiedziałam się o diagnozie, pomyślałam o mężu i dzieciach...O tym, ile ta choroba zabierze mi cudownych chwil z nimi... Odbierze możliwość patrzenia na to, jak radzą sobie w dorosłym życiu, jak zakładają własne rodziny... Pomyślałam o tym, ze nie zdążę zostać babcią... Ta świadomość jest dla mnie największą tragedią...

Wiem co to walka, bo wiele lat walczyłam o to, by zostać matką, a teraz walczę o każdy dzień życia z moją rodziną... Nie mogę się poddać, choć koszt leczenia na chwilę obecną jest barierą nie do przeskoczenia.

Dlatego proszę Was moi Znajomi i Nieznajomi o pomoc w zbiórce pieniędzy na moje leczenie, leczenie ostatniej szansy...  Czym szybciej zgromadzę na nie środki, tym szybciej będę mogła wyjechać do Niemiec i zawalczyć o życie. Czym dłużej będę czekała, tym mniejsze będą szanse na powodzenie leczenia. Ogromne koszty to mur, który ciężko jest przeskoczyć ale wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się zawalczyć o moje życie.

Zapraszam do grupy z licytacjami przedmiotów, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na moje leczenie:  https://www.facebook.com/groups/530086030799015

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc” ttps://www.facebook.com/bownasjestmoc/

Czy przyłączysz się do walki o moje życie ??? Cena leczenia jest wysoka, ale czy jest coś cenniejszego niż życie?

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJĘ !!!!    

Ania


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  16.09.2021
  16.09.2021

  Niech Pan Bóg błogosławi Tobie i doda Ci sił w walce

 • Ewelina Ceglarska - awatar

  Ewelina Ceglarska

  07.09.2021
  07.09.2021

  Dużo siły i wytrwałosci.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.09.2021
  07.09.2021

  Proszę wierzyć

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.08.2021
  05.08.2021

  Pani Aniu, trzymam kciuki, żeby udało się zebrać potrzebną kwotę. Niech Opatrzność nad Panią czuwa, a ludzkie serca - niech się otworzą i zapewnią konieczną pomoc.

 • Barbara Fałek - awatar

  Barbara Fałek

  26.05.2021
  26.05.2021

  Dużo zdrowia 😘😘😘

70 226 zł  z 267 500 zł (Cel)
Wpłaciły 1 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 332

Ania Semczuk - awatar
Ania Semczuk
10
Małgorzata licytacja - awatar
Małgorzata licytacja
10
Joanna słownik - awatar
Joanna słownik
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Monika Gruszka Sendrowicz - awatar
Monika Gruszka Sendrowicz
20
Katarzyna Sobczyk - awatar
Katarzyna Sobczyk
25
Licytacja czarno białej bombki - awatar
Licytacja czarno białej bombki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Michta - awatar
Paweł Michta
50
Magdalena Uba - awatar
Magdalena Uba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij