Zbiórka Sprowadźmy Toto dla Przemka - zdjęcie główne

Sprowadźmy Toto dla Przemka

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Hallmann - awatar

Paulina Hallmann

Organizator zbiórki

Ponownie otworzyliśmy zbiórkę na przyjazd . By Ciocia która zna psa mogła przywieźć pieska. Tak zdecydowane, ponieważ nie mamy gwarancji jak by się zachował z obcymi. Dodatkowo najwiekszego skarbu Naszego Przemka bylibyśmy oddać w ręce obcym. Dla nas Toto to nie tylko zwierzę ale też członek rodziny. Dla Przemka jedyny najlepszy przyjaciel z którym był od urodzenia. Poprzednia zbiórka została zamknięta z powodu fali oszczerstw pod naszym adresem. Dzięki ludziom o wielkich sercach ponownie została otwarta. Tym razem na krócej by móc szybciej kupić bilet by było taniej. 


Przemuś ma zaledwie 5,5 roku. Przez niemal całe życie ciążył wyrok śmierci za sprawą torbieli pokrwotocznej, która uciskała na mózg chłopca. Polscy lekarze nie umieli to zoperować. Nadzieja, a potem ratunek przyszły z Finlandii, gdzie we wrześniu 2017 roku Przemek był operowany. Operacja się udała, a mały Super Bohater zrobił ogromne postępy w rozwoju psychofizycznym. Lekarze fińscy odradzili rodzicom powrót z chłopcem do Polski, ponieważ konieczny był dalszy monitoring jego stanu zdrowia. I słusznie, ponieważ tuż przed świętami Bożego Narodzenia przestała działać stara polska zastawka w główce chłopca i konieczna była natychmiastowa wymiana, niestety nie można było usunąć starego wrośniętego już w narządy drenu. Przemuś przeszedł kolejna w krótkim czasie operacje główki, dren został... Wydawało się, że wszystko będzie już dobrze, kiedy w styczniu tego roku doszło do zapalenia mózgu na tle bakteryjnym. Przemek znów w ciężkim stanie trafił na stół operacyjny, gdzie wyjęto zastawkę do czasu wyleczenia zapalenia mózgu. W krótkim czasie okazało się, że przyczyną zakażenia był pozostawiony stary dren. Lekarze podjęli potężne ryzyko operacyjnego usunięcia drenu wrośniętego w narządy chłopca. Tym razem kiedy Przemek zniknął za drzwiami sali operacyjnej baliśmy się że do nas już nie wróci... Wszyscy przyjaciele modlili się o jego życie, płakały nawet pielęgniarki w szpitalu w Helsinkach. Całą nadzieję pokładaliśmy w Bogu, że może jednak ma dla niego inny plan... Wrócił! Żyje! Nie da się opisać tej radości... 


Teraz Przemuś wzmacnia się i czeka na (miejmy nadzieję już ostatnia operację) ponownego założenia zastawki. 


Chcielibyśmy jednak aby nasz mały Super Bohater poczuł się na obcej ziemi jak w domu. W Polsce został maleńki przyjaciel chłopca-piesek Toto. Przemuś był z nim zawsze bardzo związany. Czworonożny przyjaciel mobilizował to do aktywności i zabawy. Nie jednokrotnie uratował mu także życie, ponieważ ma nieomylne instynkt alarmowania kiedy z Przemkiem dzieję się coś złego! Od zawsze byli nierozłączni, teraz kiedy Przemuś kolejny raz został cudem uratowany chcielibyśmy zrobić mu tę Małą-Wielką niespodziankę. Aby znów w domu witał co wierny przyjaciel- Toto. Jak kiedyś... Droga lądowa nie jesteśmy w stanie przywieźć pieska. Może co zabrać na pokład samolot linii Finnair, ale cena jest dla nas w tej chwili zaporowa. Jeśli chcielibyście sprawić niespodziankę małemu cudem uratowanemu chłopcu, bardzo prosimy dorzućcie się do naszej zbiórki! 

Aktualizacje


 • Paulina Hallmann - awatar

  Paulina Hallmann

  19.01.18
  19.01.18

  https://web.facebook.com/walkaprzemka/ zapraszam na strone Przemka tam można się więcej dowiedzieć

Komentarze


 • B.Rojewski - awatar

  B.Rojewski

  21.01.18
  21.01.18

  Zona nakazala, wiec wplacam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.18
  20.01.18

  Udostępniamy i Pomagamy!

  • Paulina Hallmann - awatar

   Paulina Hallmann - Organizator zbiórki

   20.01.18
   20.01.18

   Zgadza się!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Hallmann - awatar

Paulina Hallmann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

B.Rojewski - awatar
B.Rojewski
375
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta Tyszkiewicz - awatar
Edyta Tyszkiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij