Zbiórka Sprowadźmy Toto dla Przemka - zdjęcie główne

Sprowadźmy Toto dla Przemka

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Hallmann - awatar

Paulina Hallmann

Organizator zbiórki

Ponownie otworzyliśmy zbiórkę na przyjazd . By Ciocia która zna psa mogła przywieźć pieska. Tak zdecydowane, ponieważ nie mamy gwarancji jak by się zachował z obcymi. Dodatkowo najwiekszego skarbu Naszego Przemka bylibyśmy oddać w ręce obcym. Dla nas Toto to nie tylko zwierzę ale też członek rodziny. Dla Przemka jedyny najlepszy przyjaciel z którym był od urodzenia. Poprzednia zbiórka została zamknięta z powodu fali oszczerstw pod naszym adresem. Dzięki ludziom o wielkich sercach ponownie została otwarta. Tym razem na krócej by móc szybciej kupić bilet by było taniej. 


Przemuś ma zaledwie 5,5 roku. Przez niemal całe życie ciążył wyrok śmierci za sprawą torbieli pokrwotocznej, która uciskała na mózg chłopca. Polscy lekarze nie umieli to zoperować. Nadzieja, a potem ratunek przyszły z Finlandii, gdzie we wrześniu 2017 roku Przemek był operowany. Operacja się udała, a mały Super Bohater zrobił ogromne postępy w rozwoju psychofizycznym. Lekarze fińscy odradzili rodzicom powrót z chłopcem do Polski, ponieważ konieczny był dalszy monitoring jego stanu zdrowia. I słusznie, ponieważ tuż przed świętami Bożego Narodzenia przestała działać stara polska zastawka w główce chłopca i konieczna była natychmiastowa wymiana, niestety nie można było usunąć starego wrośniętego już w narządy drenu. Przemuś przeszedł kolejna w krótkim czasie operacje główki, dren został... Wydawało się, że wszystko będzie już dobrze, kiedy w styczniu tego roku doszło do zapalenia mózgu na tle bakteryjnym. Przemek znów w ciężkim stanie trafił na stół operacyjny, gdzie wyjęto zastawkę do czasu wyleczenia zapalenia mózgu. W krótkim czasie okazało się, że przyczyną zakażenia był pozostawiony stary dren. Lekarze podjęli potężne ryzyko operacyjnego usunięcia drenu wrośniętego w narządy chłopca. Tym razem kiedy Przemek zniknął za drzwiami sali operacyjnej baliśmy się że do nas już nie wróci... Wszyscy przyjaciele modlili się o jego życie, płakały nawet pielęgniarki w szpitalu w Helsinkach. Całą nadzieję pokładaliśmy w Bogu, że może jednak ma dla niego inny plan... Wrócił! Żyje! Nie da się opisać tej radości... 


Teraz Przemuś wzmacnia się i czeka na (miejmy nadzieję już ostatnia operację) ponownego założenia zastawki. 


Chcielibyśmy jednak aby nasz mały Super Bohater poczuł się na obcej ziemi jak w domu. W Polsce został maleńki przyjaciel chłopca-piesek Toto. Przemuś był z nim zawsze bardzo związany. Czworonożny przyjaciel mobilizował to do aktywności i zabawy. Nie jednokrotnie uratował mu także życie, ponieważ ma nieomylne instynkt alarmowania kiedy z Przemkiem dzieję się coś złego! Od zawsze byli nierozłączni, teraz kiedy Przemuś kolejny raz został cudem uratowany chcielibyśmy zrobić mu tę Małą-Wielką niespodziankę. Aby znów w domu witał co wierny przyjaciel- Toto. Jak kiedyś... Droga lądowa nie jesteśmy w stanie przywieźć pieska. Może co zabrać na pokład samolot linii Finnair, ale cena jest dla nas w tej chwili zaporowa. Jeśli chcielibyście sprawić niespodziankę małemu cudem uratowanemu chłopcu, bardzo prosimy dorzućcie się do naszej zbiórki! 

Aktualizacje


 • Paulina Hallmann - awatar

  Paulina Hallmann

  19.01.2018
  19.01.2018

  https://web.facebook.com/walkaprzemka/ zapraszam na strone Przemka tam można się więcej dowiedzieć

Komentarze


 • B.Rojewski - awatar

  B.Rojewski

  21.01.2018
  21.01.2018

  Zona nakazala, wiec wplacam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2018
  20.01.2018

  Udostępniamy i Pomagamy!

  • Paulina Hallmann - awatar

   Paulina Hallmann - Organizator zbiórki

   20.01.2018
   20.01.2018

   Zgadza się!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Hallmann - awatar

Paulina Hallmann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

B.Rojewski - awatar
B.Rojewski
375
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta Tyszkiewicz - awatar
Edyta Tyszkiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij