Zbiórka Pomóż dalej walczyć o zwierzęta - zdjęcie główne

Pomóż dalej walczyć o zwierzęta

3 595 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Życie i śmierć splatają się jak delikatny warkocz, tworząc nieodłączną całość. 

Blisko siebie istnieją - życie i śmierć, rozpacz i uśmiech.W centrum są nasi podopieczni - kiedy stajemy w ich obronie, ofiarowujemy im miłość, szansę na nowe życie w ciepłym domu, albo troskę i opiekę w prowadzonym przez nas Domu Nadziei.
Kiedy są starzy lub chorzy staramy się im dać bezpieczeństwo i dobre najlepsze chwile nim przejdą po Tęczowym Moście - miejscu, gdzie radość staje się rajem. I mimo że czasem to wydaje się zbyt trudne, kiedy stawiamy czoła przedwczesnej śmierci, odczuwamy wtedy czarną rozpacz, zwątpienie, oraz brak sił do kontynuowania. 

Walka o zdrowie, życie, szczęście i bezpieczeństwo kosztuje, czy wygrana, czy przegrana, niesie ze sobą koszty leków, zabiegów, operacji. 

Na radość z sukcesu zawsze kładzie się cień konieczności opłacenia faktur. Przytłacza, gdy zamiast radości opłakujemy przyjaciela, który odszedł za tęczowy most.
Pomóż nam, znowu pogrążają nas długi - zbieramy 3500 zł: "Wspólnie dla Zwierząt - Zbieramy na Życie i Nadzieję! 🐾💖"
Zbieramy na opłacenie leczenia, szczepień, sterylizacji: Frotki, Molly, Futrzaka, Lotki, Sajko, Kici ale także Wendy :(, Bumerka :(, 


Aktualizacje


 • Fundacja "Psi Grosz" - awatar

  Fundacja "Psi Grosz"

  14.02.2024
  14.02.2024

  Ponieważ faktury, na pokrycie których zbieramy, po dodaniu są mało czytelne, poniżej ich treść:
  Nr 1/02/2024-PRZYCHODNIA
  WETERYNARYJNA "FUTRZAKI"
  Martyna Futera Usługi weterynaryjne leczenie i diagnostyka
  Wenda 1 340,00zł
  Faktura nr 24/02/2024 NAPIERAJ S.C.
  USŁUGA WETERYNARYJNA- ( druga konsultacja Wendy na okoliczność ewentulanego TK i eutanazja wobec oceny stanu psa) - 530 zł
  Nr 2/02/2024 -PRZYCHODNIA
  WETERYNARYJNA "FUTRZAKI"
  Martyna Futera Usługi weterynaryjne leczenie i diagnostyka
  Usługi weterynaryjne sterylizacje Frotka
  ,Molly, Futrzak, ich szczepienia, szczepienia
  szczeniakow, leczenie chorej kotki 1460 zł
  Razem: 3330 zł. Pozostała kwota (170 zł) to paliwo. Nie uwzględniłyśmy prowizji portalu za promocję zbiórki.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Elżbieta Czyżak - awatar

  Elżbieta Czyżak

  13.02.2024
  13.02.2024

  Trzymaj się maleńka 😍

 • Sabina Grela - awatar

  Sabina Grela

  08.02.2024
  08.02.2024

  Trzymajcie się i nigdy nie poddawajcie! Ludzie o dobrych sercach pomogą, bo dobro wraca <3

  • Fundacja "Psi Grosz" - awatar

   Fundacja "Psi Grosz" - Organizator zbiórki

   10.02.2024
   10.02.2024

   :) Dzięki

 • Robert Gajowniczek - awatar

  Robert Gajowniczek

  08.02.2024
  08.02.2024

  Trzymajcie się 🫶🏻

  • Fundacja "Psi Grosz" - awatar

   Fundacja "Psi Grosz" - Organizator zbiórki

   10.02.2024
   10.02.2024

   Dziękujemy <3 za stałe wspieranie

3 595 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Wpłaty: 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Agnieszka Skala - awatar
Agnieszka Skala
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
25
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij