Zbiórka Okrutnie potraktowane zwierzęta - zdjęcie główne

Okrutnie potraktowane zwierzęta

1 068 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Jeden telefon z informacją o znęcaniu się nad dwoma psami uratował im życie. Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wspólnie z przedstawicielami Gminy Wartkowice udali się do jednego z domostw, w którym z głodu, chorób i braku schronienia cierpiały dwa psy. Jeden starszy, z rozpadającym się guzem, skrajnie zagłodzony, drugi ok. 4 miesięczny szczeniak z widocznymi kośćmi miednicy i żeber, potwornie odwodniony. Psiaki nie miały bud, wody, pokarmu, uwiązane były na krótkich łańcuchach. Były już właściciel tłumaczył się że sam starał się psa leczyć i ogólnie to dba o psy i nie rozumie dlaczego mu je zabieramy. Oba psiaki zostały odebrane w trybie natychmiastowym i trafiły pod opiekę lekarza weterynarii. Życie psa z rozległym guzem jest zagrożone, drugi psiak jest też w ciężkim stanie, jest zagłodzony, ma uraz tylnych łapek, który wymaga szerokiej diagnostyki, prawdopodobnie został uderzony przez swojego oprawce, wymaga odżywienia i nawodnienia. Zbieramy środki na jego leczenie, specjalistyczne badania i pobyt w lecznicy. Sprawa znęcania się nad psami znajdzie swój finał w sądzie. 

Komentarze


 • dagi - awatar

  dagi

  12.10.2017
  12.10.2017

  Poszedł grosik,będzie dobrze, będziecie zdrowe na pewno ☺kochane PIESKI a na byłych właścicieli szkoda gadać.powodzenia uda się.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.2017
  05.10.2017

  Wpłacone :)

 • Madzia - awatar

  Madzia

  04.10.2017
  04.10.2017

  Pomagajmy 😃

1 068 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Łukasz - awatar
Łukasz
8
ANIA - awatar
ANIA
90
dagi - awatar
dagi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
OLEJ - awatar
OLEJ
5
Klaudia Kaczmarczyk - awatar
Klaudia Kaczmarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij