Zbiórka Okrutnie potraktowane zwierzęta - zdjęcie główne

Okrutnie potraktowane zwierzęta

1 068 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Jeden telefon z informacją o znęcaniu się nad dwoma psami uratował im życie. Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wspólnie z przedstawicielami Gminy Wartkowice udali się do jednego z domostw, w którym z głodu, chorób i braku schronienia cierpiały dwa psy. Jeden starszy, z rozpadającym się guzem, skrajnie zagłodzony, drugi ok. 4 miesięczny szczeniak z widocznymi kośćmi miednicy i żeber, potwornie odwodniony. Psiaki nie miały bud, wody, pokarmu, uwiązane były na krótkich łańcuchach. Były już właściciel tłumaczył się że sam starał się psa leczyć i ogólnie to dba o psy i nie rozumie dlaczego mu je zabieramy. Oba psiaki zostały odebrane w trybie natychmiastowym i trafiły pod opiekę lekarza weterynarii. Życie psa z rozległym guzem jest zagrożone, drugi psiak jest też w ciężkim stanie, jest zagłodzony, ma uraz tylnych łapek, który wymaga szerokiej diagnostyki, prawdopodobnie został uderzony przez swojego oprawce, wymaga odżywienia i nawodnienia. Zbieramy środki na jego leczenie, specjalistyczne badania i pobyt w lecznicy. Sprawa znęcania się nad psami znajdzie swój finał w sądzie. 

Komentarze


 • dagi - awatar

  dagi

  12.10.2017
  12.10.2017

  Poszedł grosik,będzie dobrze, będziecie zdrowe na pewno ☺kochane PIESKI a na byłych właścicieli szkoda gadać.powodzenia uda się.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.2017
  05.10.2017

  Wpłacone :)

 • Madzia - awatar

  Madzia

  04.10.2017
  04.10.2017

  Pomagajmy 😃

1 068 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Łukasz - awatar
Łukasz
8
ANIA - awatar
ANIA
90
dagi - awatar
dagi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
OLEJ - awatar
OLEJ
5
Klaudia Kaczmarczyk - awatar
Klaudia Kaczmarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij