Jednoosobowa Wataha w potrzebie

owner

Pomoc dla Watahy

Organizatorzy zbiórki

Zbiórka

Zazwyczaj to ja pomagam organizować zbiórki, bazarki i wydarzenia na potrzebujące zwierzęta

Przygarniałam zawsze zwierzaki chore z nikłą szansą na adopcję.

W skład Watahy wchodzą: ok 15 letnia sunia, wymagająca wizyty u ortopedy przez wzgląd na problem z miednicą, 3 letnia sunia - wymaga diagnostyki trzustki i pracy z behawiorystą,

6 letni psiak, którego wyciągnęłam ze schroniska jakieś pół roku temu - jest w największej potrzebie, gdyż cierpi on na wypadanie odbytnicy i potwornie mu to doskwiera. Za kilka dni wyznaczono termin operacji jednak jej koszt to na wstępie 430zł co dla mnie jest kwotą nie do przejścia ... Poza tym, priorytetowym zabiegiem wymaga on także solidnej pracy z behawiorystą.

Kolejny w kolejce do weterynarza jest psi Staruszek, którego odławiałam interwencyjnie z pustostanu gdzie żył ponad dziesięć lat na gruzowisku, wyjadając resztki ze śmietnika, niedożywiony,  niedowidzący,  niedosłyszący żył w zdziczałym stadzie przez co jest wyniszczony, wymaga żywienia dobrej jakości karmą, kastracji, gdyż ma przerost prostaty oraz podreperowania zębów.

Opiekuję się też doraźnie Rudym, którego chciałabym przede wszystkim wykastrować, zaszczepić, zabezpieczyć przeciw pchłom i kleszczom.

W skład stada wchodzą także koty:

Około 2 letnia kotka wyciągnięta ze schroniska, półtora roczny kocurek po 3 operacjach oraz niespełna roczna, niedosłysząca kotka, adoptowana spod zamojskiej wsi, gdzie kociaki mnożą się potęgując bezdomność. Najmłodsza wymaga sterylizacji.

Pół roku temu ze schroniska wyciągnęłam także kilkumiesięczną kotkę, która dosłownie przelewała się przez ręce. Miałam nadzieję, że podreperuję jej zdrowie i znajdę cudowny dom... Niestety kotka okazała się bardzo chora, a na jej leczenie poszło już ogrom funduszy - wszystko z kieszeni mojej niezastąpionej koleżanki, która wzięła malucha pod swój dach i z własnych pieniędzy wydała już kilka tysięcy na leczenie, diagnostykę i utrzymanie kotki ...

Zarabiam najniższą krajową, średnio co miesiąc utrzymanie zwierząt pochłania około 700 zł nie wliczając oczywiście takich przypadków jak obecnie czyli operacja Szafira ponad 400 zł, kastracja psiego Staruszka oraz sterylizacja kotki. A już za chwilę dojdą szczepienia, odrobaczenia itp.

Ja sama ledwo wiążę koniec z końcem, mieszkam w rozpadającym się domku gospodarczym, a kilka tygodni temu zmarł mi najbliższy człowiek, na pochówek którego musiałam wziąć pożyczkę ... więc tonę w długach, nie wspominając już o zadłużeniu w lecznicach ok 400 zł.

Brakuje mi już sił!

Photo

Aktualności

 • Pomoc dla Watahy

  Szafir po operacji ...

  18.03.16
  18.03.16

  Prze chwilą odebrałam Szafira po zabiegu .. koszt mnie załamał... 770zł z ogromną zniżką. To jednak nie zamyka kosztów - od jutra psiak musi być na kroplówkach, koszt jednej to 60zł... do tego zastrzyki co dzień. Myślę, że całość to tysiąc złotych. Na dzień dzisiejszy udało mi się wpłacić 300zł,na spłatę zaległości mam dwa tygodnie ... Jestem załamana. Do tego moja 15letnia sunia pochorowała się - od dziś jest na antybiotykach a dług w lecznicy rośnie. Chciałam podziękować niezmiernie każdemu kto wsparł dotychczas oraz poprosić o kolejne wsparcie bo już naprawdę nie wiem jak podołać temu wszystkiemu.

  Photo

Komentarze

 • xyz

  27.06.16
  27.06.16

  Cudownie, że są na świecie jeszcze takie osoby. Proszę się nie poddawać! To ważne co pani robi, życzę powodzenia, siły i wielkiej pomocy od innych ludzi.

  • Pomoc dla Watahy

   Pomoc dla Watahy - Organizatorzy zbiórki

   02.12.16
   02.12.16

   Dzięki pomocy od Państwa ja mogę pomagać tym zwierzętom - Dziękuję.

owner

Pomoc dla Watahy

Organizatorzy zbiórki

Wpłaty - 16

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  5
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Agnieszka Głowacka
  30
  Agnieszka Głowacka
 • Avatar Natalia
  10
  Natalia
 • Avatar xyz
  50
  xyz
 • Avatar Aleksandra
  10
  Aleksandra
 • Avatar Agnieszka
  20
  Agnieszka
 • Avatar Klaudia
  30
  Klaudia
 • Avatar Marek
  20
  Marek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę