Zbiórka Pomoc dla Pani Asi - zdjęcie główne

Pomoc dla Pani Asi

79 637 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób w ciągu 12 dni.
Małgorzata Knobel - awatar

Małgorzata Knobel

Organizator zbiórki

Kiedy w szkole na Piwnej pada pytanie, kto kojarzy się z pomaganiem innym, odpowiedź nasuwa się od razu  - pani Asia Dziwanowska, nauczycielka języka angielskiego i opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu “Bezinteresowni”.

Dziś to pani Asia potrzebuje naszej pomocy.

W grudniu 2023 zdiagnozowano u Pani Asi nowotwór złośliwy. Choroba postępuje szybko, oprócz leczenia niezbędna jest profesjonalna pomoc specjalistów, przede wszystkim rehabilitantów, fizjoterapeutów i psychoonkologów. Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Wszyscy staramy się pomagać naszej Ms Jo, jednak pomoc szkoły i przyjaciół staje się niewystarczająca. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie wszystkich ludzi o dobrych sercach.

Z góry dziękujemy za każdą złotówkę!

W imieniu Pani Asi Dziwanowskiej - przyjaciele z Piwnej

Komentarze


 • Nina Kaźmierczak - awatar

  Nina Kaźmierczak

  15.02.2024
  15.02.2024

  Pani Joasiu, trzymam kciuki za Pani zdrowie❤️ Dziękuję za wszystko czego Pani mnie nauczyła🩷

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2024
  13.02.2024

  Aśka! Wygrasz!!!!

 • Kasia Dziemidowicz - awatar

  Kasia Dziemidowicz

  13.02.2024
  13.02.2024

  Ms Jo! Przesyłam pozdrowienia z Londynu i dziękuję za wszystko czego Pani mnie nauczyła. Do dziś wspominamy z Martyna kolędowanie na Piwnej :) Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ♥♥♥ Pozdrowienia, Kasia Dziemidowicz, Nina Kaźmierczak i mama!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2024
  13.02.2024

  Życzę siły do walki z chorobą! Jestem przekonany, że pokona ja Pani, ponieważ stoi za Panią armia ludzi, których kształciła i wychowywała i one dzisiaj przesyłają ogromną moc. I moje dzieci były uczestnikami tej edukacji, dziękuję. Dobro, które Pani niosła powraca ze zdwojoną siłą!.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2024
  13.02.2024

  Myślimy o Pani … i wierzymy, że to Pani wygra.

79 637 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób w ciągu 12 dni.
Małgorzata Knobel - awatar

Małgorzata Knobel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 413

Iwona - awatar
Iwona
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Ola Mrozek - awatar
Ola Mrozek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nina Kaźmierczak - awatar
Nina Kaźmierczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij