Zbiórka Wega-ratujmy psią staruszkę! - zdjęcie główne

Wega-ratujmy psią staruszkę!

230 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wega - na pomoc psiej Staruszce !

Na naszej kociej drodze, spotkaliśmy Psa a właściwie szkielet psa!!!

Nasza wolontariuszka, wychodząc ze sklepu, zobaczyła psa, który słaniał się na nogach, makabrycznie chudy, zaniedbany, z pazurami długimi na 10 cm. 

Weszła do sklepu i zapytała czyj to pies, niestety spełnił się jeden z najgorszych scenariuszy, właścicielem psa jest osoba, która jest chora na chorobę alkoholową. 

Wega, tak się nazywa, to stara suczka, zagłodzona, zaniedbana...

Suczka ledwo chodzi, jest ciągnięta na kolczatce, popychana, szturchana …

To bardzo łagodna suczka, która nie ma siły, która się nie skarży, żyje cichutko i umiera z głodu....

Wolontariuszka poszła z psem i właścicielem do domu, pies nie ma miski, w ogóle nie ma wody nie może chodzić po podłodze, bo ślizga się na parkiecie…. Rozjeżdżają mu się nogi.

Nasze dziewczyny płakały i karmiły sunię z ręki bardzo malutkimi porcjami, trzeba było bardzo spokojnie rozmawiać z właścicielem żeby w ogóle pozwolił nam na cokolwiek w sprawie psa. Trzeba było opanować wszelkie emocje …

Psi horror i dramat.

Błagamy Was o pomoc dla Wegi, wiekowej suczki skazanej na cierpienie!

Pilnie potrzebna jest karma, miski, finanse na leczenie. 

Pomóżcie nam uratować sunię! Obecnie Wega przebywa w szpitaliku weterynaryjnym, jest stabilizowana pokarmowo, ma wykonywane badania, jest pod obserwacją, czuje się dobrze. 

Pierwsze dni wykazały ogromne zarobaczenie, co przyczynia się do wychudzenia oraz stanu zapalnego jelit, w konsekwencji zaniku mięśniowego, dodatkowo zaburzenia neurologiczne, które  mogą być wynikiem zatrucia toksynami pasożytów.

Sunia miała ostrą biegunkę i wymioty.

Dodatkowe parametry trzustkowe są nieznacznie podwyższone, więc również podawane są enzymy oraz leki i kroplówki, żeby poprawić sprawność całego układu pokarmowego, a głównej mierze przyswajalności pokarmowej.

Wiemy, że Wega nie jest młodym psem, ale bardzo chcemy ją zabezpieczyć i zaopiekować się nią, aby mogła godnie się zestarzeć bez stresu i cierpienia.

Stan Wegi jest dobrze rokujący.

Bardzo Was prosimy o pomoc dla suni na leczenie szpitalne, karmę specjalistyczną suchą i mokrą, leki i inne niezbędne rzeczy.


230 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij