Zbiórka Węgiel dla Harbutowic na zimę - zdjęcie główne

Węgiel dla Harbutowic na zimę

3 660 zł z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Przytulisko w Harbutowicach to miejsce bardzo szczególne, dom dla 44 psów, najczęściej starszych i schorowanych psów oraz dla dwójki starszych ludzi, którzy każdego dnia opiekują się mieszkańcami przytuliska. Codziennie trzeba psy nakarmić, podać leki, wyprowadzić na podwórko, posprzątać, uprać i ugotować, no i przytulić i pogłaskać.

To wszystko robią dwie osoby, z weekendową pomocą wolontariuszy, którzy pomagają głównie w cięższych pracach porządkowych, praniu, wyrzucaniu gromadzących się śmieci czy właśnie przerzucaniu węgla do piwnicy.

Naszą zbiórkę prowadzimy na zakup czterech ton węgla, dobrego węgla, który powinien ogrzać Przytulisko i jego mieszkańców i zapewnić im spokojniejsza zimę i święta przy ciepłych kaloryferach. Już teraz jest zimno i trzeba mocno grzać, aby było ciepło w starym domu, a największe mrozy jeszcze przed nami :( 

Prosimy o pomoc w imieniu prowadzących Przytulisko w Harbutowicach -                               Pani Małgosi i Pana Jerzego , w imieniu psów którymi się opiekują - Sonia, Kora, Bej, Budzik,  Dobosz, Leda, Czester, Gromek , Awunia, Heban  i wiele innych liczą na to, że nie pozwolimy aby było im zimno !!!

Aktualizacje


 • Przytulisko Harbutowice - awatar

  Przytulisko Harbutowice

  07.12.18
  07.12.18

  Kochani, dziękujemy Wam za wspaniałe wsparcie udzielone nam w zbiórce na węgiel, dzięki Wam nasi podopieczni nie zmarzną tej zimy <3 Jesteście wspaniali Dziękujemy Bardzo <3

  Zdjęcie aktualizacji 22 748

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.18
  28.11.18

  Powodzenia

  • Przytulisko Harbutowice - awatar

   Przytulisko Harbutowice - Organizator zbiórki

   28.11.18
   28.11.18

   Dziękujemy bardzo ;)

3 660 zł z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Wpłaty: 86

Paweł Leś - awatar
Paweł Leś
100
Kasia K - awatar
Kasia K
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
25
Olena Krawczyk-Antoniuk - awatar
Olena Krawczyk-Antoniuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
magdalena holm - awatar
magdalena holm
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij