Zbiórka Węgiel dla Harbutowic na zimę - zdjęcie główne

Węgiel dla Harbutowic na zimę

3 660 zł  z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Przytulisko w Harbutowicach to miejsce bardzo szczególne, dom dla 44 psów, najczęściej starszych i schorowanych psów oraz dla dwójki starszych ludzi, którzy każdego dnia opiekują się mieszkańcami przytuliska. Codziennie trzeba psy nakarmić, podać leki, wyprowadzić na podwórko, posprzątać, uprać i ugotować, no i przytulić i pogłaskać.

To wszystko robią dwie osoby, z weekendową pomocą wolontariuszy, którzy pomagają głównie w cięższych pracach porządkowych, praniu, wyrzucaniu gromadzących się śmieci czy właśnie przerzucaniu węgla do piwnicy.

Naszą zbiórkę prowadzimy na zakup czterech ton węgla, dobrego węgla, który powinien ogrzać Przytulisko i jego mieszkańców i zapewnić im spokojniejsza zimę i święta przy ciepłych kaloryferach. Już teraz jest zimno i trzeba mocno grzać, aby było ciepło w starym domu, a największe mrozy jeszcze przed nami :( 

Prosimy o pomoc w imieniu prowadzących Przytulisko w Harbutowicach -                               Pani Małgosi i Pana Jerzego , w imieniu psów którymi się opiekują - Sonia, Kora, Bej, Budzik,  Dobosz, Leda, Czester, Gromek , Awunia, Heban  i wiele innych liczą na to, że nie pozwolimy aby było im zimno !!!

Aktualizacje


 • Przytulisko Harbutowice - awatar

  Przytulisko Harbutowice

  07.12.2018
  07.12.2018

  Kochani, dziękujemy Wam za wspaniałe wsparcie udzielone nam w zbiórce na węgiel, dzięki Wam nasi podopieczni nie zmarzną tej zimy <3
  Jesteście wspaniali Dziękujemy Bardzo <3

  Zdjęcie aktualizacji 22 748

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2018
  28.11.2018

  Powodzenia

  • Przytulisko Harbutowice - awatar

   Przytulisko Harbutowice - Organizator zbiórki

   28.11.2018
   28.11.2018

   Dziękujemy bardzo ;)

3 660 zł  z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Wpłaty: 86

Paweł Leś - awatar
Paweł Leś
100
Kasia K - awatar
Kasia K
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
25
Olena Krawczyk-Antoniuk - awatar
Olena Krawczyk-Antoniuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
magdalena holm - awatar
magdalena holm
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij