Zbiórka Zbiórka na węgiel - zdjęcie główne

Zbiórka na węgiel

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Sami pomagamy zwierzętom, ale pomagamy też osobom, które pomagają... Tym razem  zbiórka nie jest dla naszego domu tymczasowego.

Zbiórka została utworzona na prośbę pani Emilii. Robię ją ja ponieważ pani nie ma internetu ani swojego fanpage. Jest to starsza, emerytowana kobieta z Mińska Mazowieckiego. Pod swoją opieką ma ok. 30 kotów, dokarmia również koty wolnożyjące, a więc codziennie karmi ponad 40 kotów.

Przy kastracji kotów pomaga jej lokalna fundacja, natomiast za swoją emeryturę kupuje karmę i leki dla zwierząt... koszty są wielkie. Natomiast bardzo zależy nam aby zakupić dla niej węgiel ponieważ w domu jest zimno, a koszty zakupu węgla są ogromne i przekraczają jej możliwości

Jest to kobieta, która z własnego wyboru postanowiła zamiast korzystać z emerytury, oglądać seriale i odpoczywać- pomagać kotom, leczyć je i zapobiegać bezdomności zwierząt. WSZYSTKIE koty są wysterylizowane i wykastrowane!!!! Koty są stale ogłaszane do adopcji, szczególnie na olx przez znajomych. Pod jej opieką znajdują się również takie, które nigdy nie znajdą domu. Jest to na przykład niewidoma kotka, jak również kot któremu wlano kwas do gardła i charczy przy oddychaniu lub koty z rakiem czy półdzikie. 

Bardzo proszę o wpłaty, nawet te najdrobniejsze. Za 10 zł jest w stanie kupić 4 puszki jedzenia dla kotów, więc każdy grosz się liczy. Dla niektórych to tylko jedna kawa mniej kupiona na mieście, a dla pani duże wsparcie.

Wpłaty nie są jedynym sposobem na pomoc. Przyda się wszystko- koce, puszki, karma, cokolwiek. Jeżeli ktoś chciałby chociaż w taki sposób ją wspomóc, jestem w stanie osobiście odebrać te rzeczy i jej przekazać. Uzyskanie bezpośredniego kontaktu do pani również nie stanowi żadnego problemu.

Ta samo ważna jest adopcja kotów. Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany którymś z kotów, proszę o kontakt.

Dajmy pani Emilii na święta trochę radości i pokażmy że nie jest sama. Bo samemu po prostu nie da się pomagać.

Wszystkie faktury dokumentujące zakup węgla będą na bieżąco tutaj umieszczane.

Dziękujemy za pomoc. Po potrąceniu prowizji otrzymaliśmy 1396,74zł. 

Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  06.01.2019
  06.01.2019

  Dziękujemy wszystkim którzy pomogli Pani Emilii! Dzięki Wam jest ona w stanie zakupić węgiel i dalej pomagać kotom. Pani Emilia jest wzruszona i my również. Załączamy zdjęcie pierwszej części faktury.
  DZIĘKUJEMY

  Zdjęcie aktualizacji 23 960

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iuliia Gasparian - awatar
Iuliia Gasparian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Roza Roza - awatar
Roza Roza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hydro Centrum - awatar
Hydro Centrum
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij