Zbiórka Zbiórka na węgiel - zdjęcie główne

Zbiórka na węgiel

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Sami pomagamy zwierzętom, ale pomagamy też osobom, które pomagają... Tym razem  zbiórka nie jest dla naszego domu tymczasowego.

Zbiórka została utworzona na prośbę pani Emilii. Robię ją ja ponieważ pani nie ma internetu ani swojego fanpage. Jest to starsza, emerytowana kobieta z Mińska Mazowieckiego. Pod swoją opieką ma ok. 30 kotów, dokarmia również koty wolnożyjące, a więc codziennie karmi ponad 40 kotów.

Przy kastracji kotów pomaga jej lokalna fundacja, natomiast za swoją emeryturę kupuje karmę i leki dla zwierząt... koszty są wielkie. Natomiast bardzo zależy nam aby zakupić dla niej węgiel ponieważ w domu jest zimno, a koszty zakupu węgla są ogromne i przekraczają jej możliwości

Jest to kobieta, która z własnego wyboru postanowiła zamiast korzystać z emerytury, oglądać seriale i odpoczywać- pomagać kotom, leczyć je i zapobiegać bezdomności zwierząt. WSZYSTKIE koty są wysterylizowane i wykastrowane!!!! Koty są stale ogłaszane do adopcji, szczególnie na olx przez znajomych. Pod jej opieką znajdują się również takie, które nigdy nie znajdą domu. Jest to na przykład niewidoma kotka, jak również kot któremu wlano kwas do gardła i charczy przy oddychaniu lub koty z rakiem czy półdzikie. 

Bardzo proszę o wpłaty, nawet te najdrobniejsze. Za 10 zł jest w stanie kupić 4 puszki jedzenia dla kotów, więc każdy grosz się liczy. Dla niektórych to tylko jedna kawa mniej kupiona na mieście, a dla pani duże wsparcie.

Wpłaty nie są jedynym sposobem na pomoc. Przyda się wszystko- koce, puszki, karma, cokolwiek. Jeżeli ktoś chciałby chociaż w taki sposób ją wspomóc, jestem w stanie osobiście odebrać te rzeczy i jej przekazać. Uzyskanie bezpośredniego kontaktu do pani również nie stanowi żadnego problemu.

Ta samo ważna jest adopcja kotów. Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany którymś z kotów, proszę o kontakt.

Dajmy pani Emilii na święta trochę radości i pokażmy że nie jest sama. Bo samemu po prostu nie da się pomagać.

Wszystkie faktury dokumentujące zakup węgla będą na bieżąco tutaj umieszczane.

Dziękujemy za pomoc. Po potrąceniu prowizji otrzymaliśmy 1396,74zł. 

Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  06.01.2019
  06.01.2019

  Dziękujemy wszystkim którzy pomogli Pani Emilii! Dzięki Wam jest ona w stanie zakupić węgiel i dalej pomagać kotom. Pani Emilia jest wzruszona i my również. Załączamy zdjęcie pierwszej części faktury.
  DZIĘKUJEMY

  Zdjęcie aktualizacji 23 960

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iuliia Gasparian - awatar
Iuliia Gasparian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Roza Roza - awatar
Roza Roza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hydro Centrum - awatar
Hydro Centrum
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij