Zbiórka Walka o samodzielność Natanka - zdjęcie główne

Walka o samodzielność Natanka

5 248 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Krzysztof Ciupa - awatar

Krzysztof Ciupa

Organizator zbiórki

Natan urodził się w 29 tygodniu jako wcześniak z wagą 1020 i 40 cm.W pierwszych dniach po urodzeniu wszystko było W porządku.

W 18 dobie życia doszło u Natana do wstrząsu septycznego,który doprowadził do masywnego wylewu śródmózgowy obustronnie oraz zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych po kilku dniach doszło do pęknięcia jelita gdzie była przeprowadzona operacja perforacja przewodu pokarmowego stomia. 

Po 13 tygodniach wypisano go do domu.

Pół roku później wykonano kolejną operację zamknięcia przewodu pokarmowego. 

12.16.2016r. Natan trafił do szpitala w ciężķim stanie z  ostrym zapaleniem  płuc i posocznicą, po 3 tygodniach został wpisany do domu.

Dziś Natan ma 4 lata i wzmaga się z porażeniem mòzgowym czterokończynowym,małogłowiem ,padaczką lekooporną oraz zanikiem nerwu wzrokowego. Natan potrzebuje stałej rehabilitacji,bez państwa pomocy nie jesteśmy zapewnić mu stałej rehabilitacji.Za każdą wpłaconą złotówkę z całego serca dziękujemy.  Rodzice Natana.


Aktualizacje


 • Krzysztof Ciupa - awatar

  Krzysztof Ciupa

  07.11.2018
  07.11.2018

  Dziękuję z całego serca wszystkim co do tej pory wsparli Natana, mam nadzieję że uda się zebrać daną kwotę i Natan będzie mógł uczestniczyć w turnusie.

Komentarze


 • Licytacja #44 Kamil Michalczyk - awatar

  Licytacja #44 Kamil Michalczyk

  12.12.2019
  12.12.2019

  Licytacja #44

 • Aldona - awatar

  Aldona

  26.11.2019
  26.11.2019

  13

5 248 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Krzysztof Ciupa - awatar

Krzysztof Ciupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Aneta Szkolniak - licytacja 98 - awatar
Aneta Szkolniak - licytacja 98
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anna Trambecka Licytacja #72 - awatar
Anna Trambecka Licytacja #72
30
Licytacja#68 Anna Trambecka - awatar
Licytacja#68 Anna Trambecka
65
Greta Dominik Lis - awatar
Greta Dominik Lis
25
Licytacja smartwatch - awatar
Licytacja smartwatch
46
Nawrócony Biblijny Chrystusowiec - awatar
Nawrócony Biblijny Chrystusowiec
1 850
Paulina Białowąs - awatar
Paulina Białowąs
21
Licytacja 66 - awatar
Licytacja 66
30
JustEwalia licytacja nr 57 - awatar
JustEwalia licytacja nr 57
45

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij