Zbiórka Serce dla Morynia - zdjęcie główne

Serce dla Morynia

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Hubert Krysiak - awatar

Hubert Krysiak

Organizator zbiórki

"SERCE NA NAKRĘTKI DLA MORYNIA"

Pomaganie osobom w potrzebie jest bardzo szlachetne i nie możemy pozostać obojętni na cierpienie.


Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Moryń, jako działacze społeczni na terenie gminy  w czynie społecznym uruchamiamy Naszą zbiórkę społeczną i pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wsparcia naszej zrzutki.

Na co dzień spotykamy się z wieloma akcjami charytatywnymi w tym zbiórki plastikowych nakrętek, które skupowane są przez firmy recyklingowe, a następnie przetwarzane. Małe plastikowe, niepozorne nakrętki dzięki zaangażowaniu społeczeństwa stają się trampoliną dla osób potrzebujących pomocy!

Problem pojawia się kiedy nie wiemy co zrobić z większą ilością nakrętek i gdzie je oddać.

Naszym zamysłem jest by wraz z Państwem zrealizować pomysł zaczerpnięty z innych miast, który będzie miał odzwierciedlenie w Naszej wspaniałej Gminie

Niech to będzie Nasze wspólne dzieło pod hasłem "SERCE OD MIESZKAŃCÓW GMINY MORYŃ .

Razem możemy więcej, a wspólna zrzutka czy środki od potencjalnego sponsora pozwolą zrealizować ten cel.

Zbieramy na jedno serce, ale kto wie jak potoczy się zbiórka i może wyjdzie z tego jeszcze więcej!!! Koszt zawiera zakup, montaż oraz dostawe. 

Pojawiło się wiele pomysłów na lokalizację serc ale tą decyzję chcielibyśmy skonsultować z Burmistrzem Morynia. Jeśli zbierzemy środki na zakup serc wystąpimy do Burmistrza o pozwolenie na umieszczenie "serduszek" w zaproponowanych przez władze miejscach.

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Hubert Krysiak - awatar

Hubert Krysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy - awatar
Anonimowy
20
Piotr Depta - awatar
Piotr Depta
30
Kamila Fedorowska - awatar
Kamila Fedorowska
20
marlena - awatar
marlena
10
BeataP - awatar
BeataP
50
Hania i Werka - awatar
Hania i Werka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij