Zbiórka Serce dla Morynia - zdjęcie główne

Serce dla Morynia

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Hubert Krysiak - awatar

Hubert Krysiak

Organizator zbiórki

"SERCE NA NAKRĘTKI DLA MORYNIA"

Pomaganie osobom w potrzebie jest bardzo szlachetne i nie możemy pozostać obojętni na cierpienie.


Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Moryń, jako działacze społeczni na terenie gminy  w czynie społecznym uruchamiamy Naszą zbiórkę społeczną i pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wsparcia naszej zrzutki.

Na co dzień spotykamy się z wieloma akcjami charytatywnymi w tym zbiórki plastikowych nakrętek, które skupowane są przez firmy recyklingowe, a następnie przetwarzane. Małe plastikowe, niepozorne nakrętki dzięki zaangażowaniu społeczeństwa stają się trampoliną dla osób potrzebujących pomocy!

Problem pojawia się kiedy nie wiemy co zrobić z większą ilością nakrętek i gdzie je oddać.

Naszym zamysłem jest by wraz z Państwem zrealizować pomysł zaczerpnięty z innych miast, który będzie miał odzwierciedlenie w Naszej wspaniałej Gminie

Niech to będzie Nasze wspólne dzieło pod hasłem "SERCE OD MIESZKAŃCÓW GMINY MORYŃ .

Razem możemy więcej, a wspólna zrzutka czy środki od potencjalnego sponsora pozwolą zrealizować ten cel.

Zbieramy na jedno serce, ale kto wie jak potoczy się zbiórka i może wyjdzie z tego jeszcze więcej!!! Koszt zawiera zakup, montaż oraz dostawe. 

Pojawiło się wiele pomysłów na lokalizację serc ale tą decyzję chcielibyśmy skonsultować z Burmistrzem Morynia. Jeśli zbierzemy środki na zakup serc wystąpimy do Burmistrza o pozwolenie na umieszczenie "serduszek" w zaproponowanych przez władze miejscach.

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Hubert Krysiak - awatar

Hubert Krysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy - awatar
Anonimowy
20
Piotr Depta - awatar
Piotr Depta
30
Kamila Fedorowska - awatar
Kamila Fedorowska
20
marlena - awatar
marlena
10
BeataP - awatar
BeataP
50
Hania i Werka - awatar
Hania i Werka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij