Wiata dla psiaków w dt u Pipi

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Zbiórka ta dedykowana jest psiakom przebywającym w naszym domu tymczasowym u Irena Jankowska znana również jako Pipi.
 Irena to niezmordowana podlaska siłaczka, która od wielu lat swoją codzienną pracą, często ponad siły, uratowała życie setkom psów, kotów, ale i innych zwierząt. Poświęciła ratowaniu zwierzaków całe życie – kosztem zdrowia, relacji z ludźmi, zwykłej wygody. Jednocześnie udało się jej znacznie więcej - wokół heroicznej walki o poprawę losu zwierząt, zgromadziła grono osób, które jej walkę wspomagają.

Aktualnie w domu tymczasowym u Pipi przebywa około 80 psów i 30 kotów.
Ten rok nie zaczął się fajnie, mnóstwo wydatków, nagłe choroby psich staruszków, panleukopenia u kotów w wyniku czego 12 kotów zmarło ...

Po co ta zbiórka ? Po to, aby psy które przebywają w domu miały swoje pomieszczenie.  Owszem na podwórku są budy dla psiaków, ale większość z nich marznie, a też bardzo dużo jet staruszków, które nie mogą przebywać bezpośredniow budzie. Poza tym sąsiedzi ... tu chyba nie trzeba dodawać, że niektórym przeszkadza sporadyczne szczekanie psiaków w dzień. Pomieszczenie, które będzie przystosowane tylko dla nich. Dzięki temu życie Ireny będzie znacznie łatwiejsze. Wstając z łóżka nie będzie musiała uważać, aby nie wdepnąć w kałużę siusiek, czy też w nocy nikt nie będzie jej skakał po głowie ... Całe swoje życie poświęciła zwierzętom, pomóżmy Jej teraz wspólnie aby choć trochę łatwiej było jej funkcjonować.

Chcemy wybudować wiatę/pomieszczenie około 25 metrów kwadratowych. Wylewka betonowa, dach, ściany z płyty osb lub ew. desek ocieplone wełną mineralną, okno i drzwi. Żadne luksusy, zwykły budynek wybudowany najtańszą metodą (nie murowany).
Na poniższych zdjęciach jak  i filmiku możecie Państwo zobaczyć jak aktualnie wygląda taka tymczasowa wiata, w której psiaki bardzo lubią przebywać, jednak nie spełnia ona swojej funkcji zimą.

Wg wyceny trzech różnych majstrów koszt samej budowy/robociny to 4500 zł. Z kolei koszt materiałów około 4000-5000 zł.
Fundacja "Grosik od serca" - zwierzakom wspomogła nas kwotą 4 tys zł i ta kwota zostanie przeznaczona na wiatę. Jednak ponad drugie tyle nam brakuje ...
Pisaliśmy kilkanaście maili do różnych firm z prośbą o podarowanie nam choć części materiałów, co znacznie zmniejszyłoby koszty, jednak nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi...|


Zapraszamy do wspólnego działania wszystkich, wiemy, że możemy liczyć na pomoc wielu Przyjaciół. Ale potrzeba nas więcej...
Mamy nadzieję, że dzięki tej zbiórce uda się wybudować pomieszczenie dla psiaków co znacznie ułatwi organizację życia codziennego zwierząt u Ireny Jankowskiej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Wszystkie fv za zakup materiałów będą do wglądu dla każdego. Jak również będą zdjęcia. O kontakt prosimy poprzez nasz profil na fb lub maila [email protected]

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2017
  09.02.2017

  Powodzenia!

 • joanna wardzala - awatar

  joanna wardzala

  27.01.2017
  27.01.2017

  warto wspierac takie akcje,

 • Katarzyna Piasecka - awatar

  Katarzyna Piasecka

  26.01.2017
  26.01.2017

  Powodzenia Irenko!!

 • Anna Milenda - awatar

  Anna Milenda

  26.01.2017
  26.01.2017

  Pomagajmy,bo warto pomagać zwierzętom i ludziom, którzy mają serce,a jak wiadomo - Jedno Serce Nie Da Rady - potrzeba nas więcej.

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wpłaty: 47

Justyna - awatar
Justyna
260
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewka - awatar
Ewka
100
Marta M. - awatar
Marta M.
20
Beata - awatar
Beata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elżbieta Bisewska - awatar
Elżbieta Bisewska
20
Eliza Frankowska - awatar
Eliza Frankowska
50
Elisabeth Wegrzynowski - awatar
Elisabeth Wegrzynowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij