Zbiórka Smutne święta - dramat psów - zdjęcie główne

Smutne święta - dramat psów

100 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Poniedziałek Wielkanocny... Nie był dla wszystkich wesoły. Na jednej z polskich wsi rozgrywał się prawdziwy dramat kilku psów. Nasi inspektorzy wraz z policją interweniowali w sprawie niehumanitarnego traktowania zwierząt.

Właściciel i domownicy wyjechali na Święta Wielkanocne, a zwierzęta zostały podobno pod doraźną opieką... 

Smutne święta zwierząt: dwie maleńkie sunie były zamknięte w wiszącej ponad metr nad ziemią rozpadającej się, dziurawej komórce znajdującej się w narożniku stodoły. Malutka komórka, a w niej przegnite deski, wielkie dziury...

puste miski, odchody...

i dwa maluszki - dwie 5 kg rude sunie

Obok stodoły przypięte na krótkich, ciężkich łańcuchach były kolejne psiaki. Wszystkie zwierzęta nie miały dostępu do wody, jedzenia... 

Rudzik w pokrytej grzybem, mchem i pleśnią stodole

Czaruś w dziurawej budzie, która stała bezpośrednio na ziemi...

Policjanci wraz z inspektorami odpinali przerażone zwierzęta z łańcuchów...

Wszystkie zwierzęta były zaniedbane, miały pełno kleszczy, pcheł. W odchodach były robaki...

Psiaki pojechały do weterynarza... 

Rudzik był prawdziwym rekordzistą kleszczowym - ponad 200 kleszczy usunięto w gabinecie weterynaryjnym. Zwierzęta wymagały pomocy medycznej - zapalenie spojówek, zwyrodnienia, odwodnienie - kroplówki...Za leczenie i diagnostykę piesków: rtg, usg, badania krwi...mamy już pierwsze faktury, a to przecież nie koniec walki...

Sprawę skierowaliśmy już do odpowiednich organów ścigania...

Psiaki aktualnie znajdują się pod opieką naszej organizacji, ale ich los zależy od decyzji wójta... Pomóżcie nam prosimy w opłaceniu leczenia piesków. I trzymajcie kciuki za te skrzywdzone czworonogi. Liczymy, że ta smutna historia będzie miała chociaż szczęśliwy finał...

100 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Justyna - awatar
Justyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij