Zbiórka Wiercik z dyskopatią - zdjęcie główne

Wiercik z dyskopatią

3 000 zł  z 2 900 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Update 22 wrześnie
Do schroniska zawitały w sobotę 72 duże puszki wysokomięsnej karmy. Stało się to dzięki Wam! Po konsultacji z neurologiem wiemy, że Wiercik nie potrzebuje rehabilitacji, a wizyty kontrolne po operacji były darmowe :) Środki, które pozostały ze zbiórki (356 zł), przeznaczyliśmy zatem na pilnie potrzebną kamę dla podopiecznych schroniska. Bardzo dziękujemy za Waszą pomoc! <3


Update 15 sierpnia

Otrzymaliśmy już fakturę za operację Wiercika. Kosztowała 2220 zł. Łącznie na jego leczenie uzbieraliśmy 4284 zł, wydaliśmy do dziś 3928 zł. Co oznacza, że zostało nam 356 zł, które przeznaczymy na opłacenie wizyt kontrolnych po operacji. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszego małego podopiecznego! Bez Was nie dalibyśmy rady stawiać go na łapki!  


Update 8 sierpnia

Wiercik już po operacji. Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękujemy! Dochodzi do siebie w schroniskowej izolatce. Za dwa i cztery tygodnie kontrola w weterynarza, wtedy będzie znać dalsze plany dotyczące jego leczenia. 


Update 1 sierpnia

Udało się zebrać całą założoną kwotę na leczenie Wiercika! Trudno nam znaleźć słowa, by wyrazić, jak jesteśmy Wam wdzięczni. Dziękujemy za Wasze wsparcie! Prosimy o jeszcze jedno: trzymajcie kciuki za małego Wiercika, wyślijcie mu mnóstwo pozytywnych myśli. Już w poniedziałek czeka go naprawdę poważna operacja. Po niej chłopak zostanie przez dwa dni w szpitaliku w lecznicy, aby weterynarz nieustannie miał na niego oko. 

 

Update 29 lipca
Dziękujemy pani Teresie, adopcyjnej mamie naszej Bronki, za przekazanie nam na operację Wiercika 100 zł zebranych podczas Jarmarku Sztuki w Brwinowie. Pomniejszamy zatem kwotę zbiórki o jej wpłatę. 


Update 26 lipca

Umówiliśmy Wiercika na operację na 5 sierpnia. Dziękujemy również za bezpośrednie wpłaty na Wiercika na konto naszego stowarzyszenia: Leszkowi M. (200 zł), Marii i Tomaszowi K. (300 zł) oraz Johannie (500 zł). Pomniejszamy zatem kwotę zbiórki o 1000 zł, które mamy na koncie. 

Update 18 lipca

Jesteśmy po konsultacji u neurologa, zalecił operację. Jej koszt to ok. 2500 zł. Łącznie z kwotami z faktur za diagnozowanie Wiercika na jego leczenie potrzebujemy aż 4000 zł! Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie. Zawalczmy wspólnie o zdrowie Wiercika! 


W maju Wiercik, podopieczny schroniska w Milanówku, do tej pory wesoły, chętnie wychodzący na spacery, zaczął źle się czuć, przestał pozwalać się dotykać. Zrobiliśmy badania krwi, które wykazały niedoczynność tarczycy, zapisaliśmy też chłopaka na USG. Tarczycę udało się ustabilizować lekami, badanie ultrasonograficzne nie wykazało niczego niepokojącego. Weterynarz zasugerował, że przeczulica związana z dotykiem wynika ze stresu. Wiecik dostał leki przeciwbólowe, niestety zupełnie nie pomogły. Zapisaliśmy zatem chłopaka na RTG. I tym razem nie wykazało ono niczego niepokojącego, a kolejny weterynarz stwierdził, że zachowanie psa jest spowodowane stresem. Tymczasem Wiercik zaczął mieć problemy z poruszaniem się, ciągnął za sobą tylne łapki, pojechaliśmy z nim zatem na wizytę do neurologa. Ten zalecił rezonans.  Tym razem udało się podstawić diagnozę: dyskopatia typu II na wysokości przestrzeni Th13-L1 powodująca silny ucisk rdzenia kręgowego. 18 lipca czeka nas omówienie leczenia Wiercika z neurologiem. Do rozważenia są: operacja oraz fizjoterapia, zadecyduje lekarz. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktur za dotychczasowe diagnozowanie Wiercika: rezonans kosztował 1100 zł, USG i RTG 181 zł, badanie krwi 86 zł (faktura za badanie dwóch psów, dlatego kwota na niej jest wyższa). Czekają nas jeszcze kolejne wydatki związane z leczeniem Wiercika, których kosztów jeszcze nie znamy: wizyta u neurologa, a następnie opłacenie operacji bądź fizjoterapii. Pomóżcie nam postawić Wiercika na łapki! 


Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat

  22.09.2019
  22.09.2019

  Do schroniska zawitały w sobotę 72 duże puszki wysokomięsnej karmy. Stało się to dzięki Wam! Po konsultacji z neurologiem wiemy, że Wiercik nie potrzebuje rehabilitacji. Środki, które pozostały ze zbiórki (356 zł) przeznaczyliśmy zatem na pilnie potrzebną kamę dla podopiecznych schroniska. Bardzo dziękujemy za Waszą pomoc! <3

  Zdjęcie aktualizacji 37 483

Komentarze


 • Marta mama Smyka - awatar

  Marta mama Smyka

  31.07.2019
  31.07.2019

  Powinno być akurat 😘

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - Organizator zbiórki

   01.08.2019
   01.08.2019

   Dziękujemy!

 • Magda - Mama psa Mojito - awatar

  Magda - Mama psa Mojito

  30.07.2019
  30.07.2019

  Zdrowia pieskowi życzymy! Rodzina psa Mojito, Magda, Alan i Fredek xxx

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - Organizator zbiórki

   30.07.2019
   30.07.2019

   Dziękujemy!

 • Maria Samborska - awatar

  Maria Samborska

  26.07.2019
  26.07.2019

  Zdrowiej chłopaku <3

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - Organizator zbiórki

   27.07.2019
   27.07.2019

   Dziękujemy!

 • Dorota Mazurek - awatar

  Dorota Mazurek

  17.07.2019
  17.07.2019

  Na zdrówko Wiercik

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - Organizator zbiórki

   27.07.2019
   27.07.2019

   Dziękujemy!

3 000 zł  z 2 900 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Marta mama Smyka - awatar
Marta mama Smyka
79
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rodzice Brylancika - awatar
Rodzice Brylancika
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - Mama psa Mojito - awatar
Magda - Mama psa Mojito
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AgaWu - awatar
AgaWu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Sebastian - awatar
Sebastian
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij