Zbiórka Pomagamy odbudować dom - zdjęcie główne

Pomagamy odbudować dom

51 886 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 501 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowal - awatar

Dorota Kowal

Organizator zbiórki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach wraz z społecznością lokalną za zgodą poszkodowanej w pożarze rodziny, zwraca się z prośbą o pomoc!

W piątek 13 marca 2020 r. w Wierzchosławicach  spalił się dom.  Mimo sprawnej akcji wspaniałych strażaków nie udało się uratować budynku.  W wyniku pożaru czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową i dorobek całego życia.  Na szczęście wszyscy zdążyli opuścić płonący dom ratując własne życie i zdrowie.  Dom nie nadaje się obecnie do zamieszkania. Teraz My mieszkańcy Wierzchosławic i wszyscy Ludzie Dobrej Woli, pomóżmy odbudować dom! Nie będzie łatwo! Dom był ubezpieczony na niską kwotę, nawet w przypadku przyznania odszkodowania wiadomo, ze tylko w małym stopniu zaspokoi potrzeby inwestycji. Ale razem damy radę! 

Wszystkie zebrane środki finansowe ( po potrąceniu prowizji portalu) zostaną bezpośrednio przekazane poszkodowanymi przeznaczone na odbudowę domu, zakup niezbędnego wyposażenia itp. Jednym zdanie - zostaną przeznaczone na powrót do życia dla tych ludzi.

To jest prośba kierowana do każdego kto chce pomóc. Tutaj liczy się każdy grosz.

POMAGAMY WSZYSCY !!!!!!

Pożar potrafi w jednej chwili zmienić wszystko.

W ZWIĄZKU Z ROSNĄCYMI POTRZEBAMI RODZINY PODWYŻSZAMY KWOTĘ NIEZBĘDNĄ DO ZAPEWNIENIA MOŻLIWOŚCI ODBUDOWY DOMU.

DECYZJA ZOSTAŁA PODJĘTA W POROZUMIENIU Z RODZINĄ.

Więcej zdjęć i informacji na FB Ochotnicza Straż Pożarna Wierzchosławice

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Klaudyna Klich Kozka - awatar

  Klaudyna Klich Kozka

  08.04.20
  08.04.20

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.20
  07.04.20

  Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

 • RENATA ITADEUSZ TWARDOWSKI - awatar

  RENATA ITADEUSZ TWARDOWSKI

  22.03.20
  22.03.20

  Wyrazy współczucia z powodu zaistniałej sytuacji.Pozdrawiamy, życzymy zdrowia oraz wytrwałości.

 • Magdalena i Dawid - awatar

  Magdalena i Dawid

  18.03.20
  18.03.20

  Duzo siły i wytrwałości!

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  17.03.20
  17.03.20

  Życzę szybkiej odbudowy!

51 886 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 501 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowal - awatar

Dorota Kowal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 501

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
W.J. Gdowscy - awatar
W.J. Gdowscy
100
Janina Skórka - awatar
Janina Skórka
50
Anna Bibro - awatar
Anna Bibro
50
M... - awatar
M...
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij