Zbiórka Wigilia dla samotnych, paczki. - miniaturka zdjęcia

Wigilia dla samotnych, paczki. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wigilia dla samotnych, paczki. - zdjęcie główne

Wigilia dla samotnych, paczki.

1 840 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kałdowska - awatar

Małgorzata Kałdowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie każdego, kto tutaj trafi.


Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, jaką jest pandemia, później wojna w Ukrainie i przymusowa, lub wynikająca z lęku, izolacja. Niestety poszerza to w społeczeństwie problem samotności. Dlatego tym bardziej mam nadzieję, że w tym roku po raz dziewiąty uda się zorganizować Wigilię dla samotnych w Toruniu.


Cały koszt zostanie przeznaczony na pokrycie cateringu i paczek. Niestety ceny potraw i innych niezbędnych rzeczy znacznie wzrosły, a uczestnicy za spotkanie nic nie płacą. Do tej pory w wieczerzy brało udział około 20/25 osób. Mam nadzieję, że i tym razem uda się zebrać trochę większą kwotę. Proszę o liczne udostępnienia, a niewielkie przy tym wpłaty pomogą nam wspólnie osiągnąć cel :) 


Zapraszam do kontaktu tych, którzy chcą pomóc w jeszcze inny sposób, np. w dekoracji sali na kilka dni przed, czy w samym dniu Wigilii w trakcie wieczerzy. Chętnie przyjmiemy również choinki. 


Z wyrazami szacunku i wdzięczności za okazałe serce,


Małgorzata Kałdowska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 840 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kałdowska - awatar

Małgorzata Kałdowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Małgorzata Banach - awatar
Małgorzata Banach
50
Beata Y.K - awatar
Beata Y.K
150
Joanna Ardanowska - awatar
Joanna Ardanowska
50
Andrzej Zaskurski - awatar
Andrzej Zaskurski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Filip - awatar
Filip
570
Maciej Stawiski - awatar
Maciej Stawiski
200
El Dorado - awatar
El Dorado
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij