Zbiórka #dlajaj - zdjęcie główne

#dlajaj

11 680 zł  z 73 000 zł (Cel)
Wpłaciło 226 osób
Grupa Kolarska WigRak - awatar

Grupa Kolarska WigRak

Organizator zbiórki

Członkowie Grupy Kolarskiej WigRak to amatorzy, którzy mają ambicje sięgnąć po najwyższe laury kolarskie przy użyciu kultowych polskich składaków Wigry. Mają już na swoim koncie wyczyny sportowe: w zeszłym roku zasłynęli zdobyciem wszystkich 6 szczytów Korony Warszawy. Teraz podejmują zupełnie nowe wyzwanie: na swoich rowerach chcą przejechać 73. Tour de Pologne.

Zdjęcie opisu zbiórki #dlajaj

Wysłużone, 30-letnie rowery, zyskały nowe życie.

Kolarze z grupy Wigrak mają trzy cele. Pierwszy - sportowy: przejechać trasę Tour de Pologne. Drugi - charytatywny: zbieranie funduszy na Fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie, która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej oraz działa na rzecz poprawy jakości życia osób chorych na raka. Trzeci - edukacyjny: robią to dla jaj, czyli promują profilaktykę raka jąder.

 

Zdjęcie opisu zbiórki #dlajajZdjęcie opisu zbiórki #dlajaj

Komentarze


 • Tomek - awatar

  Tomek

  12.08.2016
  12.08.2016

  Macie Jaja! :)

 • Marcin - awatar

  Marcin

  09.08.2016
  09.08.2016

  Powodzenia #dlajaj

 • Zuza - awatar

  Zuza

  08.08.2016
  08.08.2016

  Super akcja! Dorzucam się!

 • Paweł - awatar

  Paweł

  08.08.2016
  08.08.2016

  Zacna inicjatywa! Wspieram!

 • Paweł - awatar

  Paweł

  08.08.2016
  08.08.2016

  #dla jaj

11 680 zł  z 73 000 zł (Cel)
Wpłaciło 226 osób
Grupa Kolarska WigRak - awatar

Grupa Kolarska WigRak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 226

agata - awatar
agata
30
Anna - awatar
Anna
50
Tomek - awatar
Tomek
50
agnieszka - awatar
agnieszka
30
Marcin - awatar
Marcin
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Tomasz - awatar
Tomasz
30
Zuza - awatar
Zuza
50
Paweł - awatar
Paweł
30
Jan - awatar
Jan
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij