Zbiórka Mała Wiki żywcem oskalpowana - zdjęcie główne

Mała Wiki żywcem oskalpowana

10 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafael Haber - awatar

Rafael Haber

Organizator zbiórki

ŻYWCEM OBDARTA ZE SKÓRY !!!!!!!!!!!

31 stycznia została znaleziona sunia, która żywcem została obdarta ze skóry. W znieczuleniu ogólnym trwało czyszczenie rany. Wg lekarza równo wycięte brzegi świadczą o ingerencji człowieka. W tej chwili piesek na silnych środkach przeciwbólowych dochodzi do siebie, ma apetyt. Nie wiadomo, czy przeżyje, ale lek. wet. Michał Poti Potera obiecał mi, że da z siebie wszystko, żeby ta 7 kg Kruszyna jeszcze była szczęśliwa. Ona ma dopiero 1 rok !!!!Nikt nie jest w stanie określić ile miesięcy będzie trwało leczenie, ani jaki przyniesie skutek, ale nie poddamy się bez walki. Sunia jest pod opieką Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które nie ma środków na pomoc dla tego maleństwa, dlatego tak bardzo są potrzebne Wasze wielkie serca.

On January 31st, a dog was found who was skinned alive. Her(it is a she) wounds were cleaned under general anesthesia. According to thedoctor, the evenly cut edges of the skin indicate human interference. At themoment, after strong painkillers the dog recovers, and slowly gets her appetiteback. It is not sure whether she will survive, but the Vet. Michał Poti Poterapromised me that he would do his best to make this 7 kilograms little doggy happyagain. She is only 1 year old !!!! Nobody is able to tell how many months thetreatment will last or what effect it will bring, but we will not give upwithout a fight. The dog is under the protection of the Pionkowski Society forthe Care of Animals, which has no resources to help this little baby, that iswhy your big hearts are so needed.
Kochani bardzo, bardzo potrzebujemy Waszej pomocy

Psem zajmuje się Pani Wioletta Maślanek 606 854 980

Telefon do mnie Rafał Haberka 603 662 213

Komentarze


 • Sylwia Karczyńska - awatar

  Sylwia Karczyńska

  06.02.2019
  06.02.2019

  Wikuś kochanie i jeszcze na cieplutkie ubranko i przysmaczki.WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA !!!

 • MartaM - awatar

  MartaM

  06.02.2019
  06.02.2019

  Pomagajmy...

 • Little angel - awatar

  Little angel

  06.02.2019
  06.02.2019

  Trzymaj się kruszynko

 • Anna - awatar

  Anna

  04.02.2019
  04.02.2019

  Nie mozemy jej zostawic. Zbierajmy dalej.

 • Sylwia Karczyńska - awatar

  Sylwia Karczyńska

  03.02.2019
  03.02.2019

  Zbieramy dalej

10 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafael Haber - awatar

Rafael Haber

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 305

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Joanna - awatar
Joanna
20
Magda - awatar
Magda
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Sylwia Karczyńska - awatar
Sylwia Karczyńska
100
Marta - awatar
Marta
45
Katarzyna Wysocka - awatar
Katarzyna Wysocka
20
Monika Woźniak - awatar
Monika Woźniak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij