Zbiórka Mała Wiki żywcem oskalpowana - zdjęcie główne

Mała Wiki żywcem oskalpowana

10 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafael Haber - awatar

Rafael Haber

Organizator zbiórki

ŻYWCEM OBDARTA ZE SKÓRY !!!!!!!!!!!

31 stycznia została znaleziona sunia, która żywcem została obdarta ze skóry. W znieczuleniu ogólnym trwało czyszczenie rany. Wg lekarza równo wycięte brzegi świadczą o ingerencji człowieka. W tej chwili piesek na silnych środkach przeciwbólowych dochodzi do siebie, ma apetyt. Nie wiadomo, czy przeżyje, ale lek. wet. Michał Poti Potera obiecał mi, że da z siebie wszystko, żeby ta 7 kg Kruszyna jeszcze była szczęśliwa. Ona ma dopiero 1 rok !!!!Nikt nie jest w stanie określić ile miesięcy będzie trwało leczenie, ani jaki przyniesie skutek, ale nie poddamy się bez walki. Sunia jest pod opieką Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które nie ma środków na pomoc dla tego maleństwa, dlatego tak bardzo są potrzebne Wasze wielkie serca.

On January 31st, a dog was found who was skinned alive. Her(it is a she) wounds were cleaned under general anesthesia. According to thedoctor, the evenly cut edges of the skin indicate human interference. At themoment, after strong painkillers the dog recovers, and slowly gets her appetiteback. It is not sure whether she will survive, but the Vet. Michał Poti Poterapromised me that he would do his best to make this 7 kilograms little doggy happyagain. She is only 1 year old !!!! Nobody is able to tell how many months thetreatment will last or what effect it will bring, but we will not give upwithout a fight. The dog is under the protection of the Pionkowski Society forthe Care of Animals, which has no resources to help this little baby, that iswhy your big hearts are so needed.
Kochani bardzo, bardzo potrzebujemy Waszej pomocy

Psem zajmuje się Pani Wioletta Maślanek 606 854 980

Telefon do mnie Rafał Haberka 603 662 213

Komentarze


 • Sylwia Karczyńska - awatar

  Sylwia Karczyńska

  06.02.2019
  06.02.2019

  Wikuś kochanie i jeszcze na cieplutkie ubranko i przysmaczki.WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA !!!

 • MartaM - awatar

  MartaM

  06.02.2019
  06.02.2019

  Pomagajmy...

 • Little angel - awatar

  Little angel

  06.02.2019
  06.02.2019

  Trzymaj się kruszynko

 • Anna - awatar

  Anna

  04.02.2019
  04.02.2019

  Nie mozemy jej zostawic. Zbierajmy dalej.

 • Sylwia Karczyńska - awatar

  Sylwia Karczyńska

  03.02.2019
  03.02.2019

  Zbieramy dalej

10 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Rafael Haber - awatar

Rafael Haber

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 305

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Joanna - awatar
Joanna
20
Magda - awatar
Magda
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Sylwia Karczyńska - awatar
Sylwia Karczyńska
100
Marta - awatar
Marta
45
Katarzyna Wysocka - awatar
Katarzyna Wysocka
20
Monika Woźniak - awatar
Monika Woźniak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij