Zbiórka Stary Wilczuś błaga o pomoc - zdjęcie główne

Stary Wilczuś błaga o pomoc

3 715 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać teraz
 

Wilczuś był w piekle. Piekle zgotowanym przez ludzi. W ostatnich dniach głośno jest o schronisku w Jędrzejewie, o interwencji w tym miejscu. Dzięki wspaniałym dziewczynom z zaprzyjaźnionej fundacji, ocalonych zostało kilkanaście psów, w tym właśnie Wilczuś. Wilczuś zetknął się okrutnym traktowaniem. Mimo tego, nie stracił wiary w ludzi. Wciąż daje nam szansę. A my daliśmy szanse Jemu. Bo nas łapią za serce najbardziej te duże, stare psy, które mają tak mało czasu na dobre życie, które mają tak małe szanse na adopcję..… Chcieliśmy, żeby mógł poznać znaczenie słowa miłość. Chcieliśmy, żeby na ostatnie lata, a może miesiące życia odzyskał poczucie bezpieczeństwa, zaznał co to miłość i poznał człowieka z dobrej strony. Chcieliśmy mu dać to dobre zakończenie, ten happy end, na który zasługuje każdy pies. Chcemy dać mu szczęście, na jak długo? Tego nie wie nikt. Wilczuś jest w złym stanie, po wstępnej diagnostyce okazało się, że ma wiele zdrowotnych problemów. My zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tych dobrych, szczęśliwych dni było przed nim jak najwięcej. W przystaniowym Psianatorium nie ma miejsca. Przystań jest zapsiona i Wilczuś zamieszkał w zaprzyjaźnionym domowym hoteliku Nessca u cudownej Beaty, która otoczyła go najlepszą opieką. Mamy nadzieję, że nam pomożecie w opłacaniu hotelu, bardzo Was prosimy o deklaracje dla Wilczusia. Czasem serce zagłusza rozum i tak było w tym wypadku. Wilczuś potrzebuje 45 osób, które zadeklarują 10 złotową, regularną wpłatę. Znacie kogoś takiego, kto poszukuje wirtualnego przyjaciela? Kto zechce ustawić stały przelew, aby podarować tak skrzywdzonej istocie, szczęście? Bo dla Wilczusia kawałek miejsca, jedzenie, spokój i kochający człowiek oznacza szczęście. Chcemy żeby nacieszył się zasłużoną emeryturą. Wilczuś najprawdopodobniej nigdy nie miał nic swojego…. Chcielibyśmy, aby miał rzeczy, które nie będą pachnieć żadnym innym psem, coś nowego na nową drogę życia. Prosimy o materacyk, kocyk, o mokrą karmę. Wilczuś potrzebuje też preparatu na stawy i obroży przeciwko kleszczom.

. Z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ❤❤❤❤❤ - awatar

  ❤❤❤❤❤

  27.08.19
  27.08.19

  Żyj długo i godnie psinko ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.19
  18.04.19

  trzymaj się, piesku

 • Robert - awatar

  Robert

  22.03.19
  22.03.19

  Życzę ci wszystkiego najlepszego!

 • Kasia Miśkiewicz - awatar

  Kasia Miśkiewicz

  05.03.19
  05.03.19

  Dobra, odkrywam wszystkie pozostałe puzzelki!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.19
  04.03.19

  Proszę o odkrycie żółtego puzzelka za 20 złotych ;-)

3 715 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 103

Vwys - awatar
Vwys
5
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
❤❤❤❤❤ - awatar
❤❤❤❤❤
10
Sabina - awatar
Sabina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna P. - awatar
Katarzyna P.
20
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij