Zbiórka Czerwiec w "Willi Szczurnej" - zdjęcie główne

Czerwiec w "Willi Szczurnej"

998 zł z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Warszawski dom tymczasowy zbiera pieniądze na spłatę faktury zbiorczej za leczenie swoich podopiecznych.

Zwierzęta przebywają w DT "Willa Szczurna" (https://www.facebook.com/willaszczurna/)


W czerwcu do domu tymczasowego trafiło 25 nowych szczurków - dobijając tym samym liczbę lokatorów do 40... a zwierzaki nie tylko pochłaniają hurtowe ilości karmy, ale w tym miesiącu niemalże wszystkie wymagały też leczenia.

"Dziczyce":

Cały miesiąc leczymy przedłużającą się infekcję stada 5 "Dziczyc" - szczurek co prawda hodowlanych, ale o charakterkach półdzikich, dość nieśmiałych, żeby nie powiedzieć spanikowanych. Dziewczyny są już na drugim antybiotyku i inhalacjach - na szczęście wreszcie zaczynają być widoczne efekty leczenia i panny, wkrótce będą mogły szukać nowych domów.

Siri:

Kolejną autorką długu w lecznicy jest mała Siri - szczurka, która miała zostać karmą dla węża na uniwersytecie, ale uciekła z rąk pewnego doktora i przez kilka tygodni biegała po pokoiku na uniwersytecie uciekając przed obławą. Ostatecznie złapała ją jedna ze studentek i przekazałą nam. Mała o dziwo nie wydawała się chora, ale wraz z upałami zaczęły się u niej dość poważne duszności i wylądowała nawet na awaryjnej tlenoterapii u weta.

"Szczurki z interwencji":

Przyjęliśmy też 20 szczurków z interwencji - i to one są odpowiedzialne za większość tegomiesięcznych kosztów

11 dziewczynek i 9 chłopców w różnym wieku (od ok. 2 miesięcy do ok. roku) przyszło do nas zarobaczonych, kichających a przede wszystkim: część samic była w ciąży. Dziewczynkom wykonano USG a następne wykastrowano 6 z nich.

Najstarszy z chłopców też został zakwalifikowany na kastrację ze względu na buzujące hormony, które doprowadzały go do agresji (a nas do krwi :P)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura zbiorcza za wizyty weterynaryjne została wystawiona na kwotę 987 zł

Bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu faktury, abyśmy mogli dalej leczyć naszych podopiecznych na tym samym wysokim poziomie jak do tej pory.

Tylko dzięki Wam istniejemy i możemy pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


998 zł z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
260
Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert T. - awatar
Robert T.
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JoannaRychlińska - awatar
JoannaRychlińska
20
B.O. - awatar
B.O.
125
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agnieszka Kawalko - awatar
Agnieszka Kawalko
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij