Zbiórka Czerwiec w "Willi Szczurnej" - zdjęcie główne

Czerwiec w "Willi Szczurnej"

998 zł  z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Warszawski dom tymczasowy zbiera pieniądze na spłatę faktury zbiorczej za leczenie swoich podopiecznych.

Zwierzęta przebywają w DT "Willa Szczurna" (https://www.facebook.com/willaszczurna/)


W czerwcu do domu tymczasowego trafiło 25 nowych szczurków - dobijając tym samym liczbę lokatorów do 40... a zwierzaki nie tylko pochłaniają hurtowe ilości karmy, ale w tym miesiącu niemalże wszystkie wymagały też leczenia.

"Dziczyce":

Cały miesiąc leczymy przedłużającą się infekcję stada 5 "Dziczyc" - szczurek co prawda hodowlanych, ale o charakterkach półdzikich, dość nieśmiałych, żeby nie powiedzieć spanikowanych. Dziewczyny są już na drugim antybiotyku i inhalacjach - na szczęście wreszcie zaczynają być widoczne efekty leczenia i panny, wkrótce będą mogły szukać nowych domów.

Siri:

Kolejną autorką długu w lecznicy jest mała Siri - szczurka, która miała zostać karmą dla węża na uniwersytecie, ale uciekła z rąk pewnego doktora i przez kilka tygodni biegała po pokoiku na uniwersytecie uciekając przed obławą. Ostatecznie złapała ją jedna ze studentek i przekazałą nam. Mała o dziwo nie wydawała się chora, ale wraz z upałami zaczęły się u niej dość poważne duszności i wylądowała nawet na awaryjnej tlenoterapii u weta.

"Szczurki z interwencji":

Przyjęliśmy też 20 szczurków z interwencji - i to one są odpowiedzialne za większość tegomiesięcznych kosztów

11 dziewczynek i 9 chłopców w różnym wieku (od ok. 2 miesięcy do ok. roku) przyszło do nas zarobaczonych, kichających a przede wszystkim: część samic była w ciąży. Dziewczynkom wykonano USG a następne wykastrowano 6 z nich.

Najstarszy z chłopców też został zakwalifikowany na kastrację ze względu na buzujące hormony, które doprowadzały go do agresji (a nas do krwi :P)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura zbiorcza za wizyty weterynaryjne została wystawiona na kwotę 987 zł

Bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu faktury, abyśmy mogli dalej leczyć naszych podopiecznych na tym samym wysokim poziomie jak do tej pory.

Tylko dzięki Wam istniejemy i możemy pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


998 zł  z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
260
Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert T. - awatar
Robert T.
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JoannaRychlińska - awatar
JoannaRychlińska
20
B.O. - awatar
B.O.
125
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agnieszka Kawalko - awatar
Agnieszka Kawalko
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij