Zbiórka Czerwiec w "Willi Szczurnej" - zdjęcie główne

Czerwiec w "Willi Szczurnej"

998 zł  z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Warszawski dom tymczasowy zbiera pieniądze na spłatę faktury zbiorczej za leczenie swoich podopiecznych.

Zwierzęta przebywają w DT "Willa Szczurna" (https://www.facebook.com/willaszczurna/)


W czerwcu do domu tymczasowego trafiło 25 nowych szczurków - dobijając tym samym liczbę lokatorów do 40... a zwierzaki nie tylko pochłaniają hurtowe ilości karmy, ale w tym miesiącu niemalże wszystkie wymagały też leczenia.

"Dziczyce":

Cały miesiąc leczymy przedłużającą się infekcję stada 5 "Dziczyc" - szczurek co prawda hodowlanych, ale o charakterkach półdzikich, dość nieśmiałych, żeby nie powiedzieć spanikowanych. Dziewczyny są już na drugim antybiotyku i inhalacjach - na szczęście wreszcie zaczynają być widoczne efekty leczenia i panny, wkrótce będą mogły szukać nowych domów.

Siri:

Kolejną autorką długu w lecznicy jest mała Siri - szczurka, która miała zostać karmą dla węża na uniwersytecie, ale uciekła z rąk pewnego doktora i przez kilka tygodni biegała po pokoiku na uniwersytecie uciekając przed obławą. Ostatecznie złapała ją jedna ze studentek i przekazałą nam. Mała o dziwo nie wydawała się chora, ale wraz z upałami zaczęły się u niej dość poważne duszności i wylądowała nawet na awaryjnej tlenoterapii u weta.

"Szczurki z interwencji":

Przyjęliśmy też 20 szczurków z interwencji - i to one są odpowiedzialne za większość tegomiesięcznych kosztów

11 dziewczynek i 9 chłopców w różnym wieku (od ok. 2 miesięcy do ok. roku) przyszło do nas zarobaczonych, kichających a przede wszystkim: część samic była w ciąży. Dziewczynkom wykonano USG a następne wykastrowano 6 z nich.

Najstarszy z chłopców też został zakwalifikowany na kastrację ze względu na buzujące hormony, które doprowadzały go do agresji (a nas do krwi :P)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura zbiorcza za wizyty weterynaryjne została wystawiona na kwotę 987 zł

Bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu faktury, abyśmy mogli dalej leczyć naszych podopiecznych na tym samym wysokim poziomie jak do tej pory.

Tylko dzięki Wam istniejemy i możemy pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


998 zł  z 987 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
260
Joanna Rynkowska - awatar
Joanna Rynkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert T. - awatar
Robert T.
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JoannaRychlińska - awatar
JoannaRychlińska
20
B.O. - awatar
B.O.
125
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agnieszka Kawalko - awatar
Agnieszka Kawalko
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij