Zbiórka Wiosna Nadziei - zdjęcie główne

Wiosna Nadziei

651 215 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 359 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo,


W związku z nieoczekiwanym sukcesem naszego przedsięwzięcia oraz niezliczonymi wiadomościami z prośbą o organizację kolejnej zbiórki chcielibyśmy poprosić Was o wsparcie, kolejnego z naszych przedsięwzięć.

Zima i rasputica już są za nami, jednak Siły Zbrojne Ukrainy nadal potrzebują naszego wsparcia. Przed nami okres letni oraz jesienny - dlatego tym razem celem zbiórki będzie zakup letnich butów, poncz, mundurów oraz innego wyposażenia indywidualnego.


Otrzymujemy pisma od kolejnych jednostek z prośbą o wsparcie ich działań wraz z dokładnym wykazem potrzebnych rzeczy. Dzięki temu wiemy na bieżąco jakie przedmioty są niezbędne w danym momencie i na czym należy skupić naszą pomoc tak, aby cały proces był możliwie, jak najbardziej efektywny.

Środki z poprzednich zbiórek zostały już przeznaczone na zakup zimowego wyposażenia, które służy żołnierzom SZU przebywającym na praktycznie całej długości frontu.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Link Do podziękowań SZU  

https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&v=717179416537158


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  14.07.2023
  14.07.2023

  Powodzenia!

 • Werka - awatar

  Werka

  12.07.2023
  12.07.2023

  Ok

 • Jakub Nowak - awatar

  Jakub Nowak

  20.06.2023
  20.06.2023

  Zdecydowałem się na wpłatę drugi raz , żeby zadać pytanie, czy to już może czas, żeby zakończyć zbiórkę i przeznaczyć zebrane fundusze niezbędne zakupu już teraz, bo wydaje się, że tym razem do 1 000 00 nie dobrniemy?

 • Bartek B - awatar

  Bartek B

  06.06.2023
  06.06.2023

  ***** *** i Putina

 • Marcin Filip - awatar

  Marcin Filip

  06.06.2023
  06.06.2023

  Udanych łowów.

651 215 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 359 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6 359

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia Bębenek - awatar
Klaudia Bębenek
1
Piotr Nosal - awatar
Piotr Nosal
1
Marcin Styczyński - awatar
Marcin Styczyński
1
Oliwia Wierzchowska - awatar
Oliwia Wierzchowska
1
Rafał - awatar
Rafał
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij