Zbiórka Witaminy dla uratowanych koników - zdjęcie główne

Witaminy dla uratowanych koników

362 zł  z 269 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Focus i Ares zostały wykupione z tuczarni w przeddzień wywozu do Włoch . Udało się to tylko i wyłącznie dzięki Wam 💞

Te niespełna 2 letnie ogierki są w bardzo złym stanie zarówno psychicznym jak i fizycznym . Pierwszego dnia po przyjeździe bały się wszystkiego a obecność i wzrok człowieka powodowały , że wspinały się po ścianie ze strachu. 

Dziś jest dużo lepiej ,pracuje z nimi psycholog .  Są również pod opieką weterynarza ponieważ tuczenie koni na mięso zostawia straszne zmiany w organiźmie . 

Koniki potrzebują bardzo witamin . 


https://www.tofivet.pl/pl/o/foran-chevinal-plus-tanio-warszawa-hurt-5-l

Pod opieką mamy 9 uratowanych koników i krówkę , każdy wymaga innej opieki , innych preparatów . Chcemy dać im wszystko co najlepsze ale koszty są olbrzymie . 

Zbiórkę zakładam na 269 zł dokładnie na tyle ile kosztuje 5 litrów witaminek . 

Bardzo proszę w imieniu tych dzieci które miały być mięsem .

Komentarze


  • Monika Brenzak - awatar

    Monika Brenzak

    20.11.2017
    20.11.2017

    Buziaki chłopaki

362 zł  z 269 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela Zdrodowska - awatar
Izabela Zdrodowska
50
ANETA OSYPANKA - awatar
ANETA OSYPANKA
100
Monika Brenzak - awatar
Monika Brenzak
20
Jolanta Meszak - awatar
Jolanta Meszak
10
Kamila - awatar
Kamila
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij