Zbiórka Witaminy dla uratowanych koników - zdjęcie główne

Witaminy dla uratowanych koników

362 zł z 269 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Focus i Ares zostały wykupione z tuczarni w przeddzień wywozu do Włoch . Udało się to tylko i wyłącznie dzięki Wam 💞

Te niespełna 2 letnie ogierki są w bardzo złym stanie zarówno psychicznym jak i fizycznym . Pierwszego dnia po przyjeździe bały się wszystkiego a obecność i wzrok człowieka powodowały , że wspinały się po ścianie ze strachu. 

Dziś jest dużo lepiej ,pracuje z nimi psycholog .  Są również pod opieką weterynarza ponieważ tuczenie koni na mięso zostawia straszne zmiany w organiźmie . 

Koniki potrzebują bardzo witamin . 


https://www.tofivet.pl/pl/o/foran-chevinal-plus-tanio-warszawa-hurt-5-l

Pod opieką mamy 9 uratowanych koników i krówkę , każdy wymaga innej opieki , innych preparatów . Chcemy dać im wszystko co najlepsze ale koszty są olbrzymie . 

Zbiórkę zakładam na 269 zł dokładnie na tyle ile kosztuje 5 litrów witaminek . 

Bardzo proszę w imieniu tych dzieci które miały być mięsem .

Komentarze


  • Monika Brenzak - awatar

    Monika Brenzak

    20.11.17
    20.11.17

    Buziaki chłopaki

362 zł z 269 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela Zdrodowska - awatar
Izabela Zdrodowska
50
ANETA OSYPANKA - awatar
ANETA OSYPANKA
100
Monika Brenzak - awatar
Monika Brenzak
20
Jolanta Meszak - awatar
Jolanta Meszak
10
Kamila - awatar
Kamila
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij