Zbiórka zostań w domu dla Witka - zdjęcie główne

zostań w domu dla Witka

11 610 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Jakub Bauta - awatar

Jakub Bauta

Organizator zbiórki

Kochani!

          W Wielką Sobotę zmarł niespodziewanie mój wspaniały mąż Witold Koberski.

         Witek był lekarzem chirurgiem, bardzo zaangażowanym w swoja pracę. Był jednym z założycieli Wolsztyńskiego Klubu Rotary, jego pierwszym czarterowym prezydentem, trzykrotnie wyróżniony tytułem Paul Harris Fellow. Wspominać go będziemy również jako aktywnego lokalnego działacza, który zapisał się w historii Wolsztyna oraz rodzinnej Obry. Jego naczelną dewizą życiową było czynienie dobra i niesienie pomocy wszystkim, którzy jej potrzebowali. Czynił to jako lekarz, Rotarianin i jako Człowiek. Był wspaniałym przyjacielem. 

         Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę, ale ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i brakiem możliwości pożegnania Witka na cmentarzu proszę o pozostanie w domach. Jako wyraz Waszego uznania i szacunku dla Witka, zamiast wiązanki złożonej na grobie, proszę o wsparcie zbiórki. Zebrana kwota będzie przeznaczona na potrzeby Wolsztyńskiego Szpitala, gdzie Witek spędził ponad połowę swojego życia, a który w aktualnej sytuacji potrzebuje naszego specjalnego wsparcia.

                                                                                                             Gabriela Koberska

Aktualizacje


 • Jakub Bauta - awatar

  Jakub Bauta

  23.04.2020
  23.04.2020

  Kochani!

  Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie akcji. Wiem, że Witek byłby bardzo dumny z tego, co razem zrobiliśmy. Zebraliśmy łącznie 11 610 złotych. Fundusze zostały przekazane na potrzeby Wolsztyńskiego Szpitala, a dokładniej na zakup zamgławiacza do dezynfekcji pomieszczeń oraz karetek. Będzie on bardzo przydatny w aktualnej sytuacji, ale również będzie można z niego skorzystać w przyszłości. Pamiętajmy proszę o Witku również w modlitwie!

  Gabriela Koberska

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.04.2020
  22.04.2020

  Rotary Club Berlin Brandenburg Airport

 • Piotr&WandaF. - awatar

  Piotr&WandaF.

  16.04.2020
  16.04.2020

  Witku, R.I.P.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2020
  16.04.2020

  tak bez pożegnania to niepodobne do Ciebie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.04.2020
  15.04.2020

  [*]

11 610 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Jakub Bauta - awatar

Jakub Bauta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

Danka Ch. - awatar
Danka Ch.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Monika - awatar
Monika
50
Mirka i Andrzej - awatar
Mirka i Andrzej
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij