Zbiórka Zbudujmy im nowy DOM!!! - zdjęcie główne

Zbudujmy im nowy DOM!!!

2 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Piotr Kurek - awatar

Piotr Kurek

Organizator zbiórki

Na pomoc wszystkim Zwierzakom!!!


Sytuacja bezpańskich zwierząt u nas pomimo dzisiejszych czasów gdzie, świat rozwija się w błyskawicznym tępie pozotawia nadal wiele do życzenia.  Często zwierzęta są porzucane, ponieważ nie są nikomu potrzebne, a nie powinno tak być. Zwierzęta wysłużone, które przez wiele lat pomagały nam ludziom powinny być traktowane z gonościa jak najlepszy przyjaciel. Przyjaciel który nigdy nas nie opóścił i niezawiódł, gdy byliśmy w potrzebie.

 Niestety bardzo często jest odwrotnie. Zwierzęta takie są porzucane, głodzone przetrzymywane w naganych warunkach a nawet zabijane. Wiele osób traktuje je jak zwykłe rzeczy- bez miłości i zrozumienia. Bardzo często są one bez odpowiedniej opieki, z użyciem okrótnej przemocy. Bywają przypadki gdzie zwierzęta są rozmnażane tylko po to by mieć z tego korzyści majątkowe. Nikt nie patrzy jak czują się takie zwierzęta. Właśnie przeciko takim przypadkom  jest ta zbiórka. Chce powiedzieć  NIE takiemu traktowaniu pupili.

Chcę stworzyć dla nich prawdziwy Dom. Chatę której głównym celem będzie niesienie pomocy innym schorowanym, porzuconym zwierzętom. Głównym celem jest stworzenie miejsca gdzie takie porzucone, nikomu nie potrzebne zwierzęta będą czuły się bezpiecznie,zaznają bliskości i ciepła oraz będą miały poczucie wartości, że pomimo tego jaki spotkał ich los nadal są komuś potrzebne. Miejsca gdzie będą mogły dojść do siebie po bardzo okrutnych przeżyciach. By mogły jeszcze zaufać nam ludziom i by mołgy dożyć swojej spokojnej starości . Miejsca gdzie schronienie znajdą wszystkie zwierzaki od tych malutkich do tych naprawdę dużych. Miejsca gdzie znowu zaczną jeść, pić, gdzie znowu powróci im chęć do życia. Dom bez krat, boksów i innych ograniczeń gdzie wszystkie zwierzta żyją ze zobą w zgodzie bo tworzą jedną wielką rodzinę.

I do tego potrzebuję waszej pomocy!

Obecnie posiadam 10 psów, 3 koty i jednego konia którego zabrałem bardzo zaniedbanego lecz już dochodzi do siebie. Niestety miejsce które obecnie wynajmuje nie jest przystosowane  do posiadania takiej ilości zwierząt a zaraz mogą przybyć nowi lokatorzy :). Ponadto właścicielowi nie podoba się ilość posiadanych przezemnie  zwierząt. Tym bardziej że płatności czynszu reż są nieregularne ponieważ zwierzęta często chorują. Jeżeli mam do wyboru opłacenie czynszu bądź leczenie któregoś że zwierząt wybieram leczenie. Z zebranych pieniążków na początek chcę stworzyć miejsce noclegowe dla zwierząt, aby miały schronienie i nie musiały się błąkać po ulicach. Pożywienie oraz leki  i sprzęt potrzebne do leczenia to tylko część wydatków jakie i tak są przede mną. Ponadto ogrodzenie oraz przystosowanie nowego miejsca do noclegu tylu zwierzat. Jestem osobą która zawsze stara się dojść do określonego celu. Teraz mam jeden stworzyć im dom z prawdziwego zdarzenia. Dlatego tu jestem.

Wiadomą rzeczą jest że, na rowzwój takiego ośrodka są potrzebne finanse, także proszę o wsparcie każego z osobna, komu nie jest obojętny los zwierząt. Każdy grosz, każda złotówka jest na wagę złota, aby pomóc pupilom wyjśc na prostą. Dlatego również proszę pomóż- udostępnij akcję, przekaż ją dalej jeżeli możesz wpłacić chociaż najmniejsza sumę a zwiększy to szanse na pomoc zwirzętom. Każda złotówka to o jeden krok bliżej. Proszę pomóżcie mi bo to jedena z najpiękniejszych rzeczy na świecie


Dzięki takiej akcji charytatywnej możemy pomóc i dać im nowy dom ale także uchronić ich przed nieodpowiedzialnym zachowaniem właścicieli.

Pomóżmy im, w końcu one tyle nam służyły!!!


2 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Piotr Kurek - awatar

Piotr Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Marcin - awatar
Marcin
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij