Zbiórka Wyjazd na Mistrzostwa Europy WKŻ - zdjęcie główne

Wyjazd na Mistrzostwa Europy WKŻ

10 890 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Witajcie, to my Zosia, Kasia, Bartek, Leon i Micek - żeglarze z Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego...

Hello, It is us Zosia, Kasia, Bartek, Leon and Micek - sailors from the Wolsztyn Sailing Club ...

https://www.facebook.com/wkzwolsztyn/

Nasz klub od przeszło 25 lat szkoli młodych żeglarzy, co roku zasila nasze szeregi około 20 nowych dzieci zaczynających przygodę z żeglarstwem.

Nie ukrywamy, że głównym celem działalności sportowej Klubu jest wychowanie olimpijczyków. Od kilku lat w składzie Kadry Narodowej zawsze byli zawodnicy z naszego rodzinnego miasta.

Our club has been training young sailors for over 25 years, each year it supplies our ranks with about 20 new children starting their adventure with sailing.

We do not hide that the main goal of the club's sporting activity is raising the Olympians. For several years, there have always been sailors from our hometown in the National Team.

Po kilku latach ciężkich zmagań, miesięcy treningów, wzlotów, upadków i wielu zwątpień na naszych Polskich wodach, dziś zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie aby mieć możliwość zmierzyć się z rówieśnikami podczas wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Danii 13 - 21.07.2019

After a few years of hard struggles, months of training, ups and downs and many doubts on our Polish waters,we turn to you with a request for supportto be able to face your peers during the trip to the European Championships in Denmark 13 - 21/07/2019.

 https://www.faaborg2019.eu

Niestety wyjazd na imprezę takiej rangi wiąże się z dużo większymi kosztami niż zgrupowania i lokalne imprezy. Nie jesteśmy w stanie sfinansować sami takiej imprezy.

Musimy także sprawdzić i doposażyć nasze Europy, aby bez problemu przeszły pomiary zgodne z standardami klasowymi. 

Koszty jakie musimy ponieść to około 55,000.00 złotych:

Nowe żagle - 5000 Euro

Wpisowe - 1440 Euro

Noclegi i wyżywienie - 5000 Euro

Transport sprzętu i zawodników - 1000 Euro

i pewnie inne wydatki, które nas zaskoczą po drodze ;-)

Unfortunately, go to a regata of such a rank is associated with much higher costs than groupings and local events. We are not able to finance such an event ourselves.

We must also check and supplement our "Europe" class sail boats, so that we can pass measurements in accordance with class standards without any problem.

The costs we have to incur are approximately PLN 55,000.00:

New sails - 5000 Euro

Entrance fee - 1440 Euro

Accommodation and food - 5000 Euro

Transport of equipment and players - 1000 Euro

and probably other expenses that will surprise us on the way ;-)

Jest to niepowtarzalna okazja aby móc zmierzyć się z rówieśnikami z innych krajów, ale niestety bez Waszej pomocy będzie to BARDZO trudne i dlatego liczymy na Wasze wsparcie.

This is a unique opportunity to be able to face peers from other countries, but unfortunately without your help it will be VERY difficult and that is why we count on your support.

Zosia, Kasia, Leon, Bartek, Kuba 

Dziękujemy za każdą pomoc, która zbliża nas do Danii ;-)
Thank you for all the help, that brings us closer to Denmark ;-)

Aktualizacje


 • Wolsztyński Klub Żeglarski - awatar

  Wolsztyński Klub Żeglarski

  19.06.19
  19.06.19

  Hello, już w niedziele wyruszamy nad nasz Bałtyk przygotowywać się do regat NordCup 29.06-01.07 w Górkach Zachodnich. Trzymajcie za nas kciuki. 😉 Pozdrawiamy WKŻ sailing team

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.07.19
  08.07.19

  Będzie te 25 tyś.

 • Paweł Woźny - awatar

  Paweł Woźny

  25.06.19
  25.06.19

  Powodzenia

 • Mickie Sprout - awatar

  Mickie Sprout

  22.06.19
  22.06.19

  Surf Team wspiera takie akcje!

 • Powodzenia ;-) - awatar

  Powodzenia ;-)

  12.06.19
  12.06.19

  Życzę powodzenia i mam nadzieję, że uda Wam się uzbierać całą kwotę. Całym sercem Was popieram, to rzadkość w dzisiejszych czasach, że młodzież robi konsekwentnie coś ambitnego, tym bardziej wielkie uznanie, bo żeglarstwo to niem łatwy sport wymagający ogromnego zaangażowania nie tylko na wodzie, ale także na lądzie. JESTEM Z WAMI!!!

10 890 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 72

Michał - awatar
Michał
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bartoldzio - awatar
Bartoldzio
100
Wielkopolscy Żeglarze - awatar
Wielkopolscy Żeglarze
1 000
Michał M - awatar
Michał M
138
Paweł Woźny - awatar
Paweł Woźny
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij