Zbiórka Ratunek dla Władka. - zdjęcie główne

Ratunek dla Władka.

1 719 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

 Władek to młody, blisko roczny pies. Mieszka w województwie Lubuskim, ma dach nad głową, ma kochających go opiekunów. Ale w życiu bywa różnie i aktualna sytuacja finansowa właścicieli, nie pozwala im na pokrycie kosztów diagnostyki i leczenia psa. Bardzo skromny budżet, trzy razy oglądany przed wydaniem każdy grosz, a pieniądze i tak nie chcą się cudownie rozmnożyć.

A Władek czekać nie może na cud. Na dziś dzień nie do końca wiadomo jeszcze co Władkowi dolega, pewne jest tylko jedno, że pies bardzo cierpi. Boli go wszystko, nie da się dotknąć, ma duży problem, żeby się położyć. Płacze nawet przy próbie pogłaskania. Płacze w dzień, płacze w nocy.

Nasza działaczka wozi swoim samochodem Władka i jego właścicieli do lekarza. Kilkukilometrowy spacer do klinki jest ponad siły psa, nieść też się nie da. Została pobrana krew, oczekujemy na wyniki, podano leki przeciwbólowe. Weterynarz podejrzewa zapalenie trzustki, ale nie jest to diagnoza na dziś pewna. Potrzebne są kolejne badania i na pewno będzie potrzebne leczenie.

Prosimy o pomoc w diagnozowaniu i leczeniu Władka. Władek ma bardzo dobry dom, tylko bardzo skromny. Potrzebuje pomocy, wsparcia w opłaceniu faktur w klinice. 


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to 800 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  15.05.2017
  15.05.2017

  Składamy na Wasze ręce podziękowania od Władka i jego opiekunów.

  Badania wykazały stan zapalny - zostało wdrożone odpowiednie leczenie i Władek jest już w pełni zdrowym, wesołym psiakiem.

  To Wasza zasługa! Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 4 935

Komentarze


 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  19.02.2017
  19.02.2017

  POMÓŻMY WŁADKOWI I ZAKOŃCZMY JEGO CIERPIENIOM.

 • Ewa R. - awatar

  Ewa R.

  19.02.2017
  19.02.2017

  zdrowiej Wladku <3

 • Renata Biskup - awatar

  Renata Biskup

  18.02.2017
  18.02.2017

  Władku trzymaj się,będzie dobrze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2017
  18.02.2017

  powodzenia Władku :) Miałam sunię, która chorowała na wrodzone reumatoidalne zapalenie stawów. Jako szczenię też tak płakała i trzęsła się z bólu, płakaliśmy z nią. Wydaliśmy majątek na diagnostykę ale się opłaciło, była z nami 8 lat.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2017
  18.02.2017

  Grosz do grosza i się uzbiera:)

1 719 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 82

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Izabela - awatar
Izabela
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Ewa R. - awatar
Ewa R.
10
Renata Biskup - awatar
Renata Biskup
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij