Zbiórka Dla zwierząt w Charkowie - zdjęcie główne

Dla zwierząt w Charkowie

7 170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Bartosz Przyjemski - awatar

Bartosz Przyjemski

Organizator zbiórki

Każda wojna ma tragiczne oblicze. Zwierzęta są także jej ofiarami. Opuszczone, zapomniane, chore, głodne i cierpiące.

Nie rozumieją co się dzieje, dlaczego zniknął ich właściciel, dlaczego nie ma domu w którym żyły, dlaczego nie ma jedzenia, dlaczego jest zimno i nie ma jak się ogrzać ...

Tysiące zwierząt straciło w jednej chwili wszystko.

Potrzebują pomocy, lekarstw, pożywienia.

Z końcem maja byliśmy z transportem  humanitarnym w Obwodzie Charkowskim. W lipcu jedziemy po raz kolejny. Chcemy wesprzeć  lokalne schroniska i opiekunów, którzy mimo własnych tragedii nie odwrócili się plecami od swoich czteronożnych przyjaciół.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat mojej charytatywnej działalności zapraszam na swoją stronę na Facebooku:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100092324948079

Zapraszamy także na stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/puszka.dla.charkowa

Aktualizacje


 • Bartosz Przyjemski - awatar

  Bartosz Przyjemski

  11.05.2023
  11.05.2023

  3 dni temu nasi przyjaciele z Charkowa, którzy opiekują się zwierzętami pojechali do Volchanska, miejscowości oddalonej 0 7 kilometrów od wschodniej granicy Ukrainy aby tam dostarczyć karmę dla zwierząt które na skutek wojennej tragedii zostały pozbawione opieki, domu, żywności. Każda Państwa wpłata to posiłek dla takiego psa lub kota - dzięki naszemu zaangażowaniu będzie tym bezbronnym istotom łatwiej przetrwać, każda kwota zasilająca tą zbiórkę ma znaczenie i zostanie w całości przeznaczona na sfinansowanie zakupu karmy. Dziękujemy za wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 120 214

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  18.05.2023
  18.05.2023

  Dobre jest to , co robisz . Mam nadzieję , ze uda się nakarmić jak najwięcej zwierzaków i że ta wojna się w końcu skończy .

7 170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Bartosz Przyjemski - awatar

Bartosz Przyjemski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał - awatar
Michał
309
Adrian - awatar
Adrian
50
MAŁGORZATA WAŃKOWSKA - awatar
MAŁGORZATA WAŃKOWSKA
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Marta i Marcin - awatar
Marta i Marcin
250
Bogumiła Konopka - awatar
Bogumiła Konopka
30
Bogusław Borowiecki - awatar
Bogusław Borowiecki
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij