Zbiórka Móc odmienić ich los ... - zdjęcie główne

Móc odmienić ich los ...

9 613 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby

W dniu 20/01/2023 pod naszą opiekę trafiły 2 psy w bardzo złym stanie. 

Pierwszy z nich to Zuch. 

Młody dzieciak, który tygodniami błąkał się po ulicach Garwolina, w międzyczasie potrąciło go auto druzgocząc mu łapę i wyrywając dziurę w skórze. 


W dniu 22/01/2023 Zuch ma być operowany w klinice na Bemowie, przez dr Krajewskiego. Koszt operacji to około 3500 zł

Do tego dochodzą 3 doby szpitalne po 400 zł każda plus badanie krwi, kału i leczenie mikrofilarii, razem około 5500 zł...

2 psiak to Julian, jak się okazało również około roczny psiak w typie posokowca. Jest strasznie wychudzony, zarobaczony i ma z jakiegoś powodu poprzycinane uszy :-( 

Jest w hotelu za 800 zł za miesiąc, do tego koszty badań, szczepień i kastracji. Potrzebujemy na start dla niego 2000 zł :-( 

3 nasza podopieczna, Gwiazdka trafiła do nas z ogromnymi guzami na listwach mlecznych. Koszt operacji wacha się od 800 do 2000 zł a operacje czekają ją 2. 

Komentarze


 • DARIUSZ GRZELAK - awatar

  DARIUSZ GRZELAK

  25.01.2023
  25.01.2023

  WPŁACIŁEM.TRZYMAM KCIUKI ZA ZUCHA.

 • Anna Chojnacka - awatar

  Anna Chojnacka

  22.01.2023
  22.01.2023

  ❤️

9 613 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby

Wpłaty: 232

Jolanta Hartwig-Sosnowska - awatar
Jolanta Hartwig-Sosnowska
100
Beata Handzelewicz - awatar
Beata Handzelewicz
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bernadeta Siłka - awatar
Bernadeta Siłka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kari - awatar
Kari
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij