Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i wraz z przyjaciółmi pomagamy bezdomnym zwierzętom. Dziś proszę o pomoc dla czwórki szczeniaków ze stogu słomy, po dzikich rodzicach. Każdy z tych maluchów jest nieufny i wymaga oswojenia :( Umieszczenie w domu tymczasowym wiąże się z koniecznością zabezpieczenia malucha w klatkę kennelową :( Miałyśmy dwie klatki od Darczyńców i z obu w chwili obecnej korzystają pieski: wycofany Okruszek i mama z maluchami. W tej chwili mamy złapanego jednego szczeniaczka, dla którego gorączkowo szukamy miejsca oraz klatki. Potrzebujemy na cito dwóch klatek kennelowych i bardzo Was prosimy o pomoc! Za każdą wpłatę gorąco dziękujemy!!!

Edycja: Złapał się pierwszy maluch ze stogu! Po gorączkowych poszukiwaniach miejsca pojedzie na dt do Chrzanowa. Mamy transport po kosztach paliwa. Bardzo prosimy o wsparcie! DZIĘKUJEMY ZA POMOC Z CAŁEGO SERCA!!!

Edycja 2: Złapała się kolejna sunia ze stogu. Czarna Plamka. Pojedzie do dt, ale potrzebne są środki na zakup karmy i podkładów. DLATEGO BARDZO PROSIMY O WSPARCIE DLA MALCÓW ZE STOGU!!! Liczy się każda złotówka i za każdą BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 3: Oba maluszki dojechały szczęśliwie do dt w Chrzanowie. Zamówiłyśmy już dla nich karmę i podkłady. Staramy się wszystko robić maksymalnie oszczędnie, ale i tak wydatki ciągle rosną, a na pomoc czekają jeszcze dwa szczeniaczki :( DLATEGO BARDZO WAS PROSIMY O POMOC I WSPARCIE! Za każdy grosik OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 4: Złapały się kolejne dwa maluchy. Pojadą do odpłatnego dt. Nadal na pomoc czekają dwa malce - te śliczne beżowe. Potrzebna jest karma. Kończy nam się nawet ta najtańsza :(

Aktualności

 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  03.06.19
  03.06.19

  Kochani! Dzięki Waszej pomocy udało się odłowić 6 dzikich malców ze stogu. Zostały przez nas rozwiezione do domów tymczasowych, gdzie są socjalizowane. Za środki ze zbiórki została zakupiona karma, podkłady oraz paliwo na transport piesków. Cały czas próbujemy złapać matki szczeniaków z zamiarem sterylizacji, jednak psy nie wchodzą do klatki pułapki.Ta historia jeszcze się nie kończy - jednak dzięki Wam i Waszej ofiarności 6 żyć udało się z tego potwornego miejsca ocalić! I za to z całego serca DZIĘKUJĘ!

  Zdjęcie aktualności 32 273

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.19
  24.05.19

  ❤❤❤

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   03.06.19
   03.06.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie! Maluch są już złapane w dt pod opieką różnych osób. My chcemy teraz odłowić i wysterylizować matki szczeniąt, ale na razie nam się jeszcze nie udało ( nie wchodzą do klatki pułapki) Mamy jednak nadzieję, że z czasem dokarmiane psy się na tyle oswoją, że uda się im w końcu pomóc, a szczeniąt w stogu więcej nie będzie. Oby... Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Sylwia M - awatar
80
Sylwia M
Lucyna - awatar
20
Lucyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anna waszak - awatar
50
Anna waszak
Eban - awatar
50
Eban
Małgorzata Drągowska - awatar
20
Małgorzata Drągowska
Katarzyna Magdalena - awatar
20
Katarzyna Magdalena
Grażyna Malak - awatar
50
Grażyna Malak
Ditta Napierała - awatar
30
Ditta Napierała
Joanna - awatar
20
Joanna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij