Zbiórka Na pomoc dla malców ze stogu!!! - zdjęcie główne

Na pomoc dla malców ze stogu!!!

590 zł z 590 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i wraz z przyjaciółmi pomagamy bezdomnym zwierzętom. Dziś proszę o pomoc dla czwórki szczeniaków ze stogu słomy, po dzikich rodzicach. Każdy z tych maluchów jest nieufny i wymaga oswojenia :( Umieszczenie w domu tymczasowym wiąże się z koniecznością zabezpieczenia malucha w klatkę kennelową :( Miałyśmy dwie klatki od Darczyńców i z obu w chwili obecnej korzystają pieski: wycofany Okruszek i mama z maluchami. W tej chwili mamy złapanego jednego szczeniaczka, dla którego gorączkowo szukamy miejsca oraz klatki. Potrzebujemy na cito dwóch klatek kennelowych i bardzo Was prosimy o pomoc! Za każdą wpłatę gorąco dziękujemy!!!

Edycja: Złapał się pierwszy maluch ze stogu! Po gorączkowych poszukiwaniach miejsca pojedzie na dt do Chrzanowa. Mamy transport po kosztach paliwa. Bardzo prosimy o wsparcie! DZIĘKUJEMY ZA POMOC Z CAŁEGO SERCA!!!

Edycja 2: Złapała się kolejna sunia ze stogu. Czarna Plamka. Pojedzie do dt, ale potrzebne są środki na zakup karmy i podkładów. DLATEGO BARDZO PROSIMY O WSPARCIE DLA MALCÓW ZE STOGU!!! Liczy się każda złotówka i za każdą BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 3: Oba maluszki dojechały szczęśliwie do dt w Chrzanowie. Zamówiłyśmy już dla nich karmę i podkłady. Staramy się wszystko robić maksymalnie oszczędnie, ale i tak wydatki ciągle rosną, a na pomoc czekają jeszcze dwa szczeniaczki :( DLATEGO BARDZO WAS PROSIMY O POMOC I WSPARCIE! Za każdy grosik OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 4: Złapały się kolejne dwa maluchy. Pojadą do odpłatnego dt. Nadal na pomoc czekają dwa malce - te śliczne beżowe. Potrzebna jest karma. Kończy nam się nawet ta najtańsza :(

Aktualności


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  03.06.19
  03.06.19

  Kochani! Dzięki Waszej pomocy udało się odłowić 6 dzikich malców ze stogu. Zostały przez nas rozwiezione do domów tymczasowych, gdzie są socjalizowane. Za środki ze zbiórki została zakupiona karma, podkłady oraz paliwo na transport piesków. Cały czas próbujemy złapać matki szczeniaków z zamiarem sterylizacji, jednak psy nie wchodzą do klatki pułapki.Ta historia jeszcze się nie kończy - jednak dzięki Wam i Waszej ofiarności 6 żyć udało się z tego potwornego miejsca ocalić! I za to z całego serca DZIĘKUJĘ!

  Zdjęcie aktualności 32 273

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.19
  24.05.19

  ❤❤❤

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   03.06.19
   03.06.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie! Maluch są już złapane w dt pod opieką różnych osób. My chcemy teraz odłowić i wysterylizować matki szczeniąt, ale na razie nam się jeszcze nie udało ( nie wchodzą do klatki pułapki) Mamy jednak nadzieję, że z czasem dokarmiane psy się na tyle oswoją, że uda się im w końcu pomóc, a szczeniąt w stogu więcej nie będzie. Oby... Bardzo dziękujemy za wsparcie!

590 zł z 590 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Sylwia M - awatar
Sylwia M
80
Lucyna - awatar
Lucyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna waszak - awatar
Anna waszak
50
Eban - awatar
Eban
50
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
20
Katarzyna Magdalena - awatar
Katarzyna Magdalena
20
Grażyna Malak - awatar
Grażyna Malak
50
Ditta Napierała - awatar
Ditta Napierała
30
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij