Zbiórka Na pomoc dla malców ze stogu!!! - zdjęcie główne

Na pomoc dla malców ze stogu!!!

590 zł  z 590 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i wraz z przyjaciółmi pomagamy bezdomnym zwierzętom. Dziś proszę o pomoc dla czwórki szczeniaków ze stogu słomy, po dzikich rodzicach. Każdy z tych maluchów jest nieufny i wymaga oswojenia :( Umieszczenie w domu tymczasowym wiąże się z koniecznością zabezpieczenia malucha w klatkę kennelową :( Miałyśmy dwie klatki od Darczyńców i z obu w chwili obecnej korzystają pieski: wycofany Okruszek i mama z maluchami. W tej chwili mamy złapanego jednego szczeniaczka, dla którego gorączkowo szukamy miejsca oraz klatki. Potrzebujemy na cito dwóch klatek kennelowych i bardzo Was prosimy o pomoc! Za każdą wpłatę gorąco dziękujemy!!!

Edycja: Złapał się pierwszy maluch ze stogu! Po gorączkowych poszukiwaniach miejsca pojedzie na dt do Chrzanowa. Mamy transport po kosztach paliwa. Bardzo prosimy o wsparcie! DZIĘKUJEMY ZA POMOC Z CAŁEGO SERCA!!!

Edycja 2: Złapała się kolejna sunia ze stogu. Czarna Plamka. Pojedzie do dt, ale potrzebne są środki na zakup karmy i podkładów. DLATEGO BARDZO PROSIMY O WSPARCIE DLA MALCÓW ZE STOGU!!! Liczy się każda złotówka i za każdą BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 3: Oba maluszki dojechały szczęśliwie do dt w Chrzanowie. Zamówiłyśmy już dla nich karmę i podkłady. Staramy się wszystko robić maksymalnie oszczędnie, ale i tak wydatki ciągle rosną, a na pomoc czekają jeszcze dwa szczeniaczki :( DLATEGO BARDZO WAS PROSIMY O POMOC I WSPARCIE! Za każdy grosik OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!

Edycja 4: Złapały się kolejne dwa maluchy. Pojadą do odpłatnego dt. Nadal na pomoc czekają dwa malce - te śliczne beżowe. Potrzebna jest karma. Kończy nam się nawet ta najtańsza :(

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  03.06.2019
  03.06.2019

  Kochani! Dzięki Waszej pomocy udało się odłowić 6 dzikich malców ze stogu. Zostały przez nas rozwiezione do domów tymczasowych, gdzie są socjalizowane. Za środki ze zbiórki została zakupiona karma, podkłady oraz paliwo na transport piesków. Cały czas próbujemy złapać matki szczeniaków z zamiarem sterylizacji, jednak psy nie wchodzą do klatki pułapki.Ta historia jeszcze się nie kończy - jednak dzięki Wam i Waszej ofiarności 6 żyć udało się z tego potwornego miejsca ocalić! I za to z całego serca DZIĘKUJĘ!

  Zdjęcie aktualizacji 32 273

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2019
  24.05.2019

  ❤❤❤

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   03.06.2019
   03.06.2019

   Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie! Maluch są już złapane w dt pod opieką różnych osób. My chcemy teraz odłowić i wysterylizować matki szczeniąt, ale na razie nam się jeszcze nie udało ( nie wchodzą do klatki pułapki) Mamy jednak nadzieję, że z czasem dokarmiane psy się na tyle oswoją, że uda się im w końcu pomóc, a szczeniąt w stogu więcej nie będzie. Oby... Bardzo dziękujemy za wsparcie!

590 zł  z 590 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Sylwia M - awatar
Sylwia M
80
Lucyna - awatar
Lucyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna waszak - awatar
Anna waszak
50
Eban - awatar
Eban
50
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
20
Katarzyna Magdalena - awatar
Katarzyna Magdalena
20
Grażyna Malak - awatar
Grażyna Malak
50
Ditta Napierała - awatar
Ditta Napierała
30
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij