Zbiórka Wojtek Pawłowski - zdjęcie główne

Wojtek Pawłowski

5 583 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Paweł A. Jaworski - awatar

Paweł A. Jaworski

Organizator zbiórki

Kochani Znajomi oraz Przyjaciele Wojtka Pawłowskiego, 

Jak Wam wiadomo Wojtek zginął nieszczęśliwie w dniu 06.06.2019r. przewracając się na rolkach z naprawdę z minimalną prędkością, mając niezabezpieczoną kaskiem ochraniającym głowę. 

W odpowiedzi na Wasze prośby i oczekiwania postanowiliśmy, za zgodą Rodziców Wojtka, zorganizować „zbiórkę", której celem będzie pomoc w sfinansowaniu nagrobka. 

Wojtek, Wojtuś, „Wicia”, Wojtas, jak o nim mówiliśmy, miał Was naprawdę dużo w całej Polsce, choćby dzięki pracy w Auchan, dzięki temu jakim wspaniałym był człowiekiem. 

Chcielibyśmy właśnie w ten skromny i prosty sposób okazać mu szacunek i choć odrobinę odciążyć Jego najbliższą Rodzinę w tej bardzo trudnej dla nich chwili. Znając Go pewnie tym najbardziej właśnie martwiłby się w tym momencie. 

Zbierane środki przekazane zostaną bezpośrednio na konto Mamy Wojtka.

Dziękujemy za  wpłaty … i pamiętajcie zawsze o kaskach.

Chcielibyśmy poinformować, że pierwsza cześć środków została przelana w dniu 20.08.2019r. na konto Rodziców Wojtka (3784,17 zł, po opłatach w wysokości 381,83 zł). Pomnik już stoi. Oczywiście kwota nie pokryła całości kosztów, zbieramy więc dalej. Zbiórka będzie trwała do 19.01, do 39 urodzin Wojtka.


5 583 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Paweł A. Jaworski - awatar

Paweł A. Jaworski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł A. Jaworski - awatar
Paweł A. Jaworski
200
Daria Dawidowicz - awatar
Daria Dawidowicz
20
Paweł A. Jaworski - awatar
Paweł A. Jaworski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ania K. - awatar
Ania K.
10
Bartek - awatar
Bartek
20
Justyna - awatar
Justyna
100
Paweł A. Jaworski - awatar
Paweł A. Jaworski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij