Zbiórka Pomóż nam spłacić dług! - zdjęcie główne

Pomóż nam spłacić dług!

150 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Pod jej opieką jest ponad 50 kotów. Wszystkie znalezione lub odebrane ich właścicielom, którzy zgotowali im piekło na ziemi. Wolność od oprawców znalazły w jej domu. Ona sama na ich ratunek poświęca większość swojego życia.

Nieprzespane noce, podczas których karmi najmniejsze kocięta, niezdolne do samodzielnego jedzenia. 

Chore koty otacza najlepszą opieką i walczy o każde życie ze zdwojoną siłą.

Pod swoją opieką ma też koty nieuleczalnie chore, z niewielką szansą na adopcję.

Są też kalekie - bez łapki, oka, ze schorzeniami kręgosłupa. 

Wszystkie znalazły tu azyl - pełen miłości, opieki i bezpieczeństwa.

Żeby poprawić im komfort życia postanowi stworzyć dla nich woliery, dzięki którym mogą spędzać ciepłe dni na świeżym powietrzu i cieszyć się promieniami słońca. Dlatego mimo braku funduszy postanowiła im stworzyć takie miejsce mimo braku funduszy i małymi krokami opłacać zaległe faktury.

Niestety faktur do dzisiaj nie udało się opłacić, ponieważ wszystkie zebrane fundusze i darowizny pokrywają leczenie, mleko dla młodych kociąt, operację - ratowanie życia.

Jeśli jednak nie opłaci faktur do końca miesiąca... sprawą zajmą się firmy windykacyjne.

A tym samym pomoc dla kolejnych kotów będzie niemożliwa. 


Dlatego prosimy Was o pomoc w spłacie faktur za stworzenie woliery dla kotów uratowanych od głodu, chorób i śmierci.`


Poniżej faktury za materiały:


Komentarze


 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  03.11.2016
  03.11.2016

  Powodzenia w zbiórce! Nam nadzieje ze uda sie uzbierac cała kwotę!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za wsparcie!

150 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anita Piotrowska - awatar
Anita Piotrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta R. - awatar
Marta R.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij