Kocie marzenie o wolności. POMÓŻ

6 340 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Is St - awatar

Is St

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻ

Błagamy, pomóżcie nam spełnić kocie marzenie o wolności!

Uwalniamy pół setki kotków!

Kochani,

Biuro APA, ma pod swoją opieką blisko setkę kotków. To więcej niż „na stanie” ma nie jedno schronisko, które na opiekę nad zwierzętami otrzymuje państwowe pieniądze.

My – mamy tylko to, co ofiarują nam darczyńcy. Nigdy, nawet w najczarniejszych scenariuszach nie spodziewałyśmy się, że będziemy musiały ratować tak dużą ilość kotków i dać schronienie blisko setce kotełków. Staramy się jak możemy, by zapewnić im jak najlepsze warunki i by były szczęśliwe. Ostatnio pod naszą opiekę trafiło sporo schorowanych seniorów, czyli kotków, którym staramy się zapewnić miłość na ostatnie lata ich życia. Kotków, z których wiele przeszło prawdziwe piekło jak Niuniuś, Melisa, Papay i Duszka.

Kotków, które przez kilkanaście lat, walczyły o przetrwanie – walczyły każdego dnia, póki schorowane, na granicy życia i śmierci nie miały już siły walczyć. Udało nam się je uratować, choć walka o pełnię ich zdrowia nadal trwa.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻ

Kochani,

większość naszych seniorów to kotki, które nie mogą żyć wyłącznie w pomieszczeniach. Całe życie spędzały na wolności, a zamknięcie, jest dla nich powodem stresu i co tu dużo mówić, nieszczęścia :(

Niestety są zbyt chore (wymagają codziennego podawania leków – niewydolność nerek, padaczka, cukrzyca) by mogły zostać wypuszczone. „Na lekach” czują się dobrze, ale ich odstawienie równia się dla nich bolesna śmierć.

Kochani – musimy coś zrobić !!!

Nie możemy pozwolić, by były nieszczęśliwe. Ratowanie nie polega wyłącznie na leczeniu i karmieniu. Ratowanie ma zapewnić zwierzętom szczęśliwe życie.

Dlatego zwracamy się z błagalnym apelem do Was. Pomóżcie naszym kotkom odzyskać uśmiech i radość na ostatnie lata ich życia. Pomóżcie nam sprawić, by mogły wylegiwać się na trawce w promieniach słońca, słuchając śpiewu ptaków. Pomóżcie nam uczynić ich życie szczęśliwym.

Jak to uczynić?

To wbrew pozorom proste a jedyną rzeczą, jaka nas ogranicza się pieniądze.

Pieniądze, których nie mamy :(

Chcemy i musimy zbudować dla kotków dużą wolierę, tak wspaniałą, jakiej jeszcze Polska nie widziała. Wolierę wśród drzew z pniami do wspinania, poduchami do ugniatania i masą trawy gdzie kotki będą mogły polować na świerszcze.

Wspólnie z Wami chcemy stworzyć koci raj, ostatnią przystań dla tych, którym niewiele życia już zostało, ale zasłużyły na to, by to życie było jak najlepsze.

Musi nam się udać i głęboko wierzymy w to, że Wy również nie pozwolicie na to, by kotki, które żyły wolnością dziś musiały siedzieć w czterech ścianach.

Błagamy, pomóżcie spełnić nam kocie marzenie o wolności.

Koszt całego projektu, to 12 tysięcy złotych. Niestety kotkom zostało niewiele czasu i dlatego musimy się bardzo śpieszyć. Budowa została podzielona na 2 etapu, każdy po 6000 zł. Szkielet i wnętrze, potem ściany zewnętrzne i wyposażenie.

Nie umiemy inaczej, więc po prostu Was błagamy!

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. POMÓŻ

Komentarze


 • Wiola - awatar

  Wiola

  01.07.16
  01.07.16

  Możecie zaczynać👍

 • AgaTa - awatar

  AgaTa

  27.06.16
  27.06.16

  został jeden mały kroczek i można brać się za robotę :)

 • AC - awatar

  AC

  27.06.16
  27.06.16

  powodzenia!

 • Beata - awatar

  Beata

  26.06.16
  26.06.16

  Trzymam kciuki! Uda się :)

 • EDYTA - awatar

  EDYTA

  26.06.16
  26.06.16

  POWODZENIA Dziewczyny już niedużo brakuje! <3 To są pieniądze, które zebrałyśmy na akcji szycia motyli 1 czerwca w Bistro na Językach.

6 340 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Is St - awatar

Is St

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 133

Ewelina - awatar
Ewelina
300
Ola - awatar
Ola
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Wiola - awatar
Wiola
135
Monika - awatar
Monika
10
Karolina - awatar
Karolina
5
Klaudia - awatar
Klaudia
100
Natalia - awatar
Natalia
100
Grażyna - awatar
Grażyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij