Zbiórka Pomoc dla kotka o imieniu WOSIEK - zdjęcie główne

Pomoc dla kotka o imieniu WOSIEK

301 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt. Nie potrafię przejść obojętnie kiedy widzę cierpienie i krzywdę. Tak było i w przypadku tego kotka. Zabrałam go w szczególny dzień jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dlatego otrzymał imię WOSIEK.  Kotek od jakiegoś czasu przychodził do jednej z Poznańskich pierogarni. Pani, która tam pracuje dokarmiała go jak mogła, jednak jego stan zdrowia bardzo się pogorszył.  Poprosiła mnie o pomoc. Nie mogłam odmówić, choć moja gromadka już jest całkiem spora.

WOSIEK ma ok 10 miesięcy, błąkał się po ulicach szukając pomocy. Jest wychudzony i nie dożywiony. Ma bardzo duży katar, który trzeba szybko wyleczyć. Kochani pomóżcie uzbierać na jego leczenie, odrobaczenie, szczepienie i kastrację. Przy takiej gromadce zwierząt każda złotówka jest na wagę złota.

Kocurek gdy będzie zdrowy zaczniemy mu szukać wspaniałego domku, tak aby już nigdy nie doświadczył głodu i samotności.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję <3

Aktualizacje


 • Katarzyna Suszek - awatar

  Katarzyna Suszek

  20.01.19
  20.01.19

  Wosiu dziękuję za wpłaty 😍😍😍 Mamy pełną kwotę 💖💖💖 W tym tygodniu kolejna wizyta, całe szczęście katar znika i będziemy mogli umawiam się na kastrację. Gorące podziękowania i pozdrowienia od Wosia 😍

  Zdjęcie aktualizacji 24 643

Komentarze


 • Mariola Zabek - awatar

  Mariola Zabek

  13.01.19
  13.01.19

  Trzymaj sie kotelku, super trafiles 😍

  • Katarzyna Suszek - awatar

   Katarzyna Suszek - Organizator zbiórki

   13.01.19
   13.01.19

   <3

301 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata K. - awatar
Małgorzata K.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Klaudia - awatar
Klaudia
10
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Irena Grzelczak - awatar
Irena Grzelczak
10
Daria Anna Pietrzykowska - awatar
Daria Anna Pietrzykowska
20
Małgorzata Waschto - awatar
Małgorzata Waschto
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij