Zbiórka 2x więcej na WOŚP! - zdjęcie główne

2x więcej na WOŚP!

2 220 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Siema!

Każdy kolejny finał WOŚP to coraz większe wyzwanie, dlatego postanowiliśmy zrobić w tym roku dwa razy więcej! Razem z Orkiestrą mierzymy naprawdę wysoko!

Co powiesz na to, abyśmy dokonali tego wspólnie?

2x więcej na WOŚP

Wspólnie zbierzmy 2 razy więcej niż w ostatnim roku! Aby to osiągnąć, nie możemy czekać na ostanią chwilę. Musimy działać już teraz! Nieważne, czy wesprzesz akcję kwotą 20 zł, 50 zł czy 100 zł. 

Ważne jest to, abyśmy razem zrobili coś naprawdę wielkiego i pokazali, że w tym szczególnym czasie Polacy potrafią grać razem!

Do dzieła!

Zdjęcie opisu zbiórki 2x więcej na WOŚP!

Kliknij przycisk "Wesprzyj" i dołącz do WOŚP już teraz! Wpłata trwa dosłownie moment. Pamiętaj, że Pomagam.pl umożliwia dokonanie płatności także przy użyciu kart kredytowych, PayPal, tradycyjnych przelewów bankowych oraz w okienku na poczcie.

100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zagrasz razem z nami? :) Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Zdjęcie opisu zbiórki 2x więcej na WOŚP!

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  10.01.2016
  10.01.2016

  WSPIERAM WOŚP!!!!!

 • Tadeusz - awatar

  Tadeusz

  10.01.2016
  10.01.2016

  Wolontariuszom dałem niezależnie! :)

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  10.01.2016
  10.01.2016

  Grajcie jak najdłużej!

 • Magda - awatar

  Magda

  10.01.2016
  10.01.2016

  Sie pomaga !!!! Daleko czy blisko zawsze z WOŚP !

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  10.01.2016
  10.01.2016

  2x wiecej

2 220 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Marzanna - awatar
Marzanna
15
Paulina - awatar
Paulina
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Ewa - awatar
Ewa
200
Marta - awatar
Marta
10
Tadeusz - awatar
Tadeusz
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Laura - awatar
Laura
50
Magda - awatar
Magda
50
Magdalena - awatar
Magdalena
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij