Zbiórka Zbiórka dla WOŚP #51378 - zdjęcie główne

Zbiórka dla WOŚP #51378

0 zł
Olek Bisaga - awatar

Olek Bisaga

Organizator zbiórki

Cześć,

Jeśli w tym roku także planujesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, nie czekaj do ostatniej chwili. Wesprzyj WOŚP razem ze mną już teraz - szybko i wygodnie, przez moją zbiórkę na Pomagam.pl!

Celem 27 finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wszystkie pieniądze z tej zbiórki zostaną automatycznie przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty związane z księgowaniem przelewów. Oznacza to, że cała wpłacona przez Ciebie kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym!

Nie szukaj wymówek. Każda złotówka się liczy! Skoro dotarłeś już tutaj, to na pewno możesz poświecić jeszcze kilkanaście sekund na dokonanie wpłaty.

Wesprzyjmy WOŚP razem - tu i teraz ! Nie czekaj. Kliknij przycisk "Wpłać teraz".

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępnij ją na Facebooku i zaproś do niej kolejne osoby ! A może wyślesz jeszcze wiadomość na czacie do 3 najbliższych znajomych ? Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!

Aktualności


 • Olek Bisaga - awatar

  Olek Bisaga

  14.01.19
  14.01.19

  Witam na mojej zbiórce dzisiaj bardo proszę o wpłacenie pieniędzy na słodkie bezdomne zwierzątka w shonisku.pomyślcie o tych małych lub dużych istotkach np kotki,pieski,myszki,chomiczki,Jerzyki i inne więc proszę wpłaćcię pare pieniędzy na te zwierzęta. Dziękuje.

  Zdjęcie aktualności 24 336

0 zł
Olek Bisaga - awatar

Olek Bisaga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij