Zbiórka Zbiórka Julki Kamińskiej 🤗 - zdjęcie główne

Zbiórka Julki Kamińskiej 🤗

1 775 zł
Wpłaciło 41 osób
Julia Kaminska - awatar

Julia Kaminska

Organizator zbiórki

Cześć, tu Julka 🤗

Jeśli w tym roku także planujesz wesprzeć ❤️Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy❤️ nie czekaj!!! Wesprzyj WOŚP razem ze mną już teraz - przez moją zbiórkę na Pomagam.pl!

Celem 27 finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wszystkie pieniądze z tej zbiórki zostaną automatycznie przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty związane z księgowaniem przelewów. Cała wpłacona przez Ciebie kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym!

Każda złotówka się liczy! Skoro dotarłaś/dotarłeś już tutaj, to na pewno możesz poświecić jeszcze kilkanaście sekund na dokonanie wpłaty.

Wesprzyjmy WOŚP razem - tu i teraz ! Nie czekaj. Kliknij przycisk "Wpłać teraz" 😎

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępnij ją na Facebooku i zaproś do niej przyjaciół, wyślij ją w wiadomości na czacie, nakręć o tym instastory... niech się dowiedzą, że zbieramy hajs na pomoc dzieciom!

Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!


Julia

Komentarze


 • Anula i Jagoda - awatar

  Anula i Jagoda

  12.01.19
  12.01.19

  Grrrraaaamy! Do końca świata i o jeden dzień dłużej! Uściski dla wszystkich!

 • Anka M. - awatar

  Anka M.

  12.01.19
  12.01.19

  Sie ma😍!

 • Krzysiu :) - awatar

  Krzysiu :)

  11.01.19
  11.01.19

  💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.19
  11.01.19

  Kocham WOŚP!!!

1 775 zł
Wpłaciło 41 osób
Julia Kaminska - awatar

Julia Kaminska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Zuza Swendrowska - awatar
Zuza Swendrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Julia - awatar
Julia
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Zarębska - awatar
Magdalena Zarębska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Bilińska - awatar
Joanna Bilińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij