Zbiórka Zbiórka Julki Kamińskiej 🤗 - zdjęcie główne

Zbiórka Julki Kamińskiej 🤗

1 775 zł
Wpłaciło 41 osób
Julia Kaminska - awatar

Julia Kaminska

Organizator zbiórki

Cześć, tu Julka 🤗

Jeśli w tym roku także planujesz wesprzeć ❤️Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy❤️ nie czekaj!!! Wesprzyj WOŚP razem ze mną już teraz - przez moją zbiórkę na Pomagam.pl!

Celem 27 finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wszystkie pieniądze z tej zbiórki zostaną automatycznie przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty związane z księgowaniem przelewów. Cała wpłacona przez Ciebie kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym!

Każda złotówka się liczy! Skoro dotarłaś/dotarłeś już tutaj, to na pewno możesz poświecić jeszcze kilkanaście sekund na dokonanie wpłaty.

Wesprzyjmy WOŚP razem - tu i teraz ! Nie czekaj. Kliknij przycisk "Wpłać teraz" 😎

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępnij ją na Facebooku i zaproś do niej przyjaciół, wyślij ją w wiadomości na czacie, nakręć o tym instastory... niech się dowiedzą, że zbieramy hajs na pomoc dzieciom!

Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!


Julia

Komentarze


 • Anula i Jagoda - awatar

  Anula i Jagoda

  12.01.2019
  12.01.2019

  Grrrraaaamy! Do końca świata i o jeden dzień dłużej! Uściski dla wszystkich!

 • Anka M. - awatar

  Anka M.

  12.01.2019
  12.01.2019

  Sie ma😍!

 • Krzysiu :) - awatar

  Krzysiu :)

  11.01.2019
  11.01.2019

  💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.2019
  11.01.2019

  Kocham WOŚP!!!

1 775 zł
Wpłaciło 41 osób
Julia Kaminska - awatar

Julia Kaminska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Zuza Swendrowska - awatar
Zuza Swendrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Julia - awatar
Julia
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Zarębska - awatar
Magdalena Zarębska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Bilińska - awatar
Joanna Bilińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij