Zbiórka Wózek dla Julci - miniaturka zdjęcia

Wózek dla Julci

Zbiórka Wózek dla Julci - zdjęcie główne

Wózek dla Julci

10 730 zł z 12 040 zł (Cel)
Wpłaciło 165 osób
Wpłać teraz
 

Julia ma już 12 lat, od urodzenia walczy o zdrowie. Urodziła się z zespołem Westa. Pierwsze ataki wystąpiły już w pierwszym tygodniu  życia, co w dużej mierze wpłynęło na obecny ciężki stan Julii. Wciąż nie stabilizuje pozycji głowa-tułów, centralnie jest bardzo wiotka, obwodowo napięcie jest podwyższone. Zły stan spowodował porażenie czterokończynowe. Zachłystywania podczas karmienia wywoływały liczne, ciężkie w przebiegu zachłystowe zapalenia płuc, co w konsekwencji skończyło się założeniem Juli w 2011 r. pozaustrojowej gastrostomii (PEG). Julia jest dzieckiem leżącym, wymagającym stałej opieki i pomocy w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Nie siedzi, nie przyjmuje pozycji pionowej, nie mówi, nie wodzi oczami. Nerw wzrokowy w zaniku. U Julii prowadzona  obserwacja w kierunku osteoporozy z powodu dwóch złamań kości udowej w 2017 roku, potwierdziła najgorsze. Jest zaawansowana osteoporoza z którą powinniśmy walczyć poprzez stałą rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, oraz potrzebne sprzęty, w celu wzmocnienia kości. Julia była przez dwa lata leczona szpitalnie bisfosfonianami, niestety ze względu na szybko pogarszające się wyniki krwi oraz ogólny stan zdrowia, mama zdecydowała o przerwaniu leczenia. Pragniemy zebrać środki na rehabilitację i poprawę jakości życia Julii. Obecnie zbieramy na nowy wózek.... stan starego wózka, który użytkujemy od 5 lat pozostawia wiele do życzenia, nie spełnia też potrzeb Julii i pogłębia się w nim już i tak znaczna skolioza.  


 W Tym roku z powodu pandemii musieliśmy zrezygnować z organizacji turnieju charytatywnego, a z  tego powodu środki na koncie Julii w fundacji szybko zmalały i nie stać nas na opłacenie wózka w całości. W starym, zbyt małym wózku nie działa funkcja zmiany pozycji (kąta nachylenia siedziska), urwała się pelota boczna i po prostu jest za mały ….


Julia jest wyjątkowym dzieckiem, radosnym i ciepiącym w milczeniu.  Ma tylko mamę i siostrę, które bardzo ją kochają. Proszę was o pomoc w uzbieraniu środków na rzecz niezbędną. Bez wózka nie ruszymy się z domu nawet do szpitala, czy po prostu na spacer. Dzięki wózkowi Julia nie musi spędzić całego dnia w łóżku. Ona tak lubi jeździć w wózku <3 To dla nas tak wiele.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Od znajomego - awatar

  Od znajomego

  24.07.20
  24.07.20

  Dziękuję listonoszowi za pieniążki. Wpłacam tu .

 • Ula ❤️ - awatar

  Ula ❤️

  24.07.20
  24.07.20

  Dziękuję Ulu za ten dar ❤️

 • Karolina Szymura - awatar

  Karolina Szymura

  22.07.20
  22.07.20

  😘😘😘

 • Lenka - awatar

  Lenka

  19.07.20
  19.07.20

  :)

 • Byczek - awatar

  Byczek

  18.07.20
  18.07.20

  :)

10 730 zł z 12 040 zł (Cel)
Wpłaciło 165 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 165

Da Ski - awatar
Da Ski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20
bartłomiej - awatar
bartłomiej
18
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Niech Cię zawiezie tam gdzie jeszcze nie byłaś!!! - awatar
Niech Cię zawiezie tam gdzie jeszcze nie byłaś!!!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij