Zbiórka Wózek dla Julci - zdjęcie główne

Wózek dla Julci

10 841 zł  z 10 841 zł (Cel)
Wpłaciło 166 osób

Julia ma już 12 lat, od urodzenia walczy o zdrowie. Urodziła się z zespołem Westa. Pierwsze ataki wystąpiły już w pierwszym tygodniu  życia, co w dużej mierze wpłynęło na obecny ciężki stan Julii. Wciąż nie stabilizuje pozycji głowa-tułów, centralnie jest bardzo wiotka, obwodowo napięcie jest podwyższone. Zły stan spowodował porażenie czterokończynowe. Zachłystywania podczas karmienia wywoływały liczne, ciężkie w przebiegu zachłystowe zapalenia płuc, co w konsekwencji skończyło się założeniem Juli w 2011 r. pozaustrojowej gastrostomii (PEG). Julia jest dzieckiem leżącym, wymagającym stałej opieki i pomocy w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Nie siedzi, nie przyjmuje pozycji pionowej, nie mówi, nie wodzi oczami. Nerw wzrokowy w zaniku. U Julii prowadzona  obserwacja w kierunku osteoporozy z powodu dwóch złamań kości udowej w 2017 roku, potwierdziła najgorsze. Jest zaawansowana osteoporoza z którą powinniśmy walczyć poprzez stałą rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, oraz potrzebne sprzęty, w celu wzmocnienia kości. Julia była przez dwa lata leczona szpitalnie bisfosfonianami, niestety ze względu na szybko pogarszające się wyniki krwi oraz ogólny stan zdrowia, mama zdecydowała o przerwaniu leczenia. Pragniemy zebrać środki na rehabilitację i poprawę jakości życia Julii. Obecnie zbieramy na nowy wózek.... stan starego wózka, który użytkujemy od 5 lat pozostawia wiele do życzenia, nie spełnia też potrzeb Julii i pogłębia się w nim już i tak znaczna skolioza.  


 W Tym roku z powodu pandemii musieliśmy zrezygnować z organizacji turnieju charytatywnego, a z  tego powodu środki na koncie Julii w fundacji szybko zmalały i nie stać nas na opłacenie wózka w całości. W starym, zbyt małym wózku nie działa funkcja zmiany pozycji (kąta nachylenia siedziska), urwała się pelota boczna i po prostu jest za mały ….


Julia jest wyjątkowym dzieckiem, radosnym i ciepiącym w milczeniu.  Ma tylko mamę i siostrę, które bardzo ją kochają. Proszę was o pomoc w uzbieraniu środków na rzecz niezbędną. Bez wózka nie ruszymy się z domu nawet do szpitala, czy po prostu na spacer. Dzięki wózkowi Julia nie musi spędzić całego dnia w łóżku. Ona tak lubi jeździć w wózku <3 To dla nas tak wiele.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Petter_MP - awatar

  Petter_MP

  15.08.2020
  15.08.2020

  #Dużo#zdrówka#...♥️

 • Od znajomego - awatar

  Od znajomego

  24.07.2020
  24.07.2020

  Dziękuję listonoszowi za pieniążki. Wpłacam tu .

 • Ula ❤️ - awatar

  Ula ❤️

  24.07.2020
  24.07.2020

  Dziękuję Ulu za ten dar ❤️

 • Karolina Szymura - awatar

  Karolina Szymura

  22.07.2020
  22.07.2020

  😘😘😘

 • Lenka - awatar

  Lenka

  19.07.2020
  19.07.2020

  :)

10 841 zł  z 10 841 zł (Cel)
Wpłaciło 166 osób

Wpłaty: 166

Petter_MP - awatar
Petter_MP
111
Da Ski - awatar
Da Ski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20
bartłomiej - awatar
bartłomiej
18
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Niech Cię zawiezie tam gdzie jeszcze nie byłaś!!! - awatar
Niech Cię zawiezie tam gdzie jeszcze nie byłaś!!!
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij