Zbiórka Nowy wózek - nowe wyzwania - zdjęcie główne

Nowy wózek - nowe wyzwania

24 957 zł  z 35 352 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Jędrzej Cichy - awatar

Jędrzej Cichy

Organizator zbiórki

Nazywam się Jędrzej Cichy.

Mam 32 lata i od urodzenia „choruję” na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Mam wyższe wykształcenie (Historia). Jestem zawodnikiem Boccia - dyscypliny paraolimpijskiej, w której staram się osiągać jak najlepsze wyniki. Biorę udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski.  Trenuję w Poznańskim Stowarzyszeniu Sportowo-Rehabilitacyjnym START w Poznaniu. 

Niestety na dzień dzisiejszy jest to utrudnione ze względu na zły stan techniczny wózka, który aktualnie posiadam. Mój obecny sprzęt to kilkunastoletni wózek ze wspomaganiem, który jest już w totalnej rozsypce, akumulator praktycznie nie działa i rozładowuje się po kilku minutach użytkowania. Uniemożliwia mi to "samodzielne" funkcjonowanie na zgrupowaniach, zawodach a także w życiu codziennym, czyniąc mnie praktycznie „niemobilnym” bez pomocy osób trzecich. Jestem trochę postawiony pod ścianą, gdyż koszt takiego sprzętu to kilkadziesiąt tysięcy złotych, co jest dla mnie kwotą nieosiągalną. Ponadto obecny wózek w każdej chwili może się rozsypać, a wózki ze wspomaganiem elektrycznym nie są dofinansowywane.

Wózek ze wspomaganiem jest dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem niż „pełny” elektryk gdyż w dalszym ciągu poruszam się za pomocą własnych mięśni ale jest mi po prostu łatwiej. Dlatego też proszę Was o pomóc w zebraniu funduszy na nowy wózek e-support wraz z poduszką antyodleżynową,  dzięki czemu poprawi się mój komfort życia oraz jakość gry i otworzy to nowe, niedostępne dotąd dla mnie możliwości poruszania się co skutkuje większym poczuciem niezależności i samodzielności. 

Zdjęcia przedstawiają ostatnie rozgrywki w Kielcach gdzie rozgrywam mecz z kolegami z klubu Konar Warszawa, którzy użyczyli mi zdjęć i pozwolili mi je pokazać. Serdeczne dzięki chłopaki!


W skrócie, zbieram na:

- Wózek inwalidzki ze wspomaganiem elektrycznym

- Poduszkę antyodleżynową do niego

 Pozdrawiam, 

Jędrek

Aktualizacje


 • Jędrzej Cichy - awatar

  Jędrzej Cichy

  23.07.2019
  23.07.2019

  Witam!
  Dzięki uprzejmości Arkadiusza Sińskiego z As Ortopedyka i szczęśliwemu zbiegowi okoliczności udało mi się kupić wózek na który zbieram w dużo korzystniejszej cenie. Kwota dotychczas zebrana jest wystarczająca! Wszystkim zaangażowanym dziękuję z całego serca. Zbiórka zostanie niedługo zakończona (po sfinalizowaniu transakcji i dopilnowaniu formalności) a zdjęcia zakupionego sprzętu pojawią się po jego odbiorze tutaj i w moich mediach społecznościowych. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Jesteście niesamowici!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Powodzenia!

 • FS X - awatar

  FS X

  14.03.2019
  14.03.2019

  powodzenia kochany Jędrku, dawaj czadu:)

 • Marcin od Młoteczki, Wesołych Świat byczes :* - awatar

  Marcin od Młoteczki, Wesołych Świat byczes :*

  24.12.2018
  24.12.2018

  Wesołych Świat i pamietajcie. Pomoc rodzi pomoc :)

 • Krfawy - awatar

  Krfawy

  17.12.2018
  17.12.2018

  Bombonierka dla Cichego i Młoteczki!

 • yamashi93 Troll Młoteczki - awatar

  yamashi93 Troll Młoteczki

  15.12.2018
  15.12.2018

  Wszystkiego Najlepszego Młociu, powodzenia Godfrydzie :)

24 957 zł  z 35 352 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Jędrzej Cichy - awatar

Jędrzej Cichy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 381

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
katarzyna - awatar
katarzyna
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij