Zbiórka Wózek dla Emilki - zdjęcie główne

Wózek dla Emilki

3 235 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Nie da się jeździć połową wózka.

Jeśli dziecko rośnie, to jest to radość dla rodziny.

W przypadku Emilki ta radość przemieniła się w kłopot. Dziewczynka jest więźniem we własnym domu, bo wyrosła ze swojego wózka, a dla niej wózek oznacza wolność.
Niby nic prostszego - trzeba kupić nowy sprzęt. NFZ refunduje część potrzebnej kwoty, ale nie da się jeździć połową wózka, a na drugą połowę rodziców Misi (jak ją pieszczotliwie nazywamy) po prostu nie stać.
 

Zdjęcie opisu zbiórki Wózek dla Emilki

Trzy operacje w ciągu miesiąca

W ciągu pierwszego miesiąca życia Emilka miała trzy operacje. W sumie przeszła ich już dziewięć - między innymi na przepuklinę kręgosłupa, podcięcie ścięgien Achillesa, na stópki i bioderka.
Dzielnie ćwiczy, bo bardzo chce być samodzielna, ale jej nóżki nadal nie chcą jej słuchać.

Zdjęcie opisu zbiórki Wózek dla Emilki

Misia-samosia

Emilka marzy o takim wózku, który mogłaby sama prowadzić, żeby nie trzeba było jej pchać i żeby do jazdy po domu i po podwórku nie potrzebna była mama. 

Niestety, koszty takiego wózka znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny, która pomimo ogromnych starań nie jest w stanie sprostać wszystkim wydatkom związanym z leczeniem i rehabilitacją ukochanej córeczki.

Potrzebna jest pomoc

Zdjęcie opisu zbiórki Wózek dla Emilki

Więcej o Emilce

Wszystkie informacje o Emilce znajdują się na stronie Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom

Pomóżmy Emilce wyruszyć w świat!
 

Zdjęcie opisu zbiórki Wózek dla Emilki

Aktualizacje


 • Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom - awatar

  Radość z jazdy :)

  08.01.16
  08.01.16

  Emilka ma już nowy wózek :) Dzięki Państwa życzliwości i ofiarności Emilka śmiga z uśmiechem na ustach po całym domu, dopominając się o spacery. Jest bardzo zadowolona z nowego sprzętu i przeszczęśliwa. DZIĘKUJEMY!!!! :)

  Zdjęcie aktualizacji 352

Komentarze


 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  06.11.15
  06.11.15

  Zdrówka życzę 😊

 • Marta - awatar

  Marta

  05.11.15
  05.11.15

  Powodzenia malutka!

 • Darek - awatar

  Darek

  04.11.15
  04.11.15

  Fajnie że już tak blisko do celu :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  03.11.15
  03.11.15

  Cieplutko ściskam Emilkę- imienniczkę mojej córeczki :) :* Będzie dobrze, jestem z Tobą. Pozdrowienia dla rodziców.

 • Gosia - awatar

  Gosia

  03.11.15
  03.11.15

  Kochana Emilko nigdy sie nie poddawaj! Myślę o tobie i pamiętam w modlitwie. Gosia Maja Filip i Damian

3 235 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Jolanta - awatar
Jolanta
10
Kaśka - awatar
Kaśka
100
Marta - awatar
Marta
50
Wojciech - awatar
Wojciech
20
Marcin - awatar
Marcin
100
Dariusz - awatar
Dariusz
200
Agata - awatar
Agata
30
Darek - awatar
Darek
20
Pawełstefanoeicx - awatar
Pawełstefanoeicx
100
Pawel - awatar
Pawel
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij