Zbiórka Wózek by przekraczać granice - zdjęcie główne

Wózek by przekraczać granice

11 265 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Tadeusz Rybczyński - awatar

Tadeusz Rybczyński

Organizator zbiórki

Nazywamy się Anna i Tadeusz Rybczyńscy.  Zbieramy fundusze na lepszy wózek dla córki. Ewa  od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Przez lata bylismy uwięzieni w domu a bardzo kochamy wędrówki górskie i nie tylko. Od dwóch lat z grupką znajomych  i z cudownymi psami próbujemy swych sił w terenie, zwykłym wózkiem inwalidzkim (domowym).  Udało nam się zdobyć między innymi górę Ślężę, Chmielarza w Górach Kaczawskich czy Kopalnię "Stanisław" w Górach Izerskich... Wędrujemy również po Borach Dolnośląskich. Tam przeszkodą są często piaszczyste drogi itp. Jesteśmy osobami aktywnymi i nie potrafimy wysiedzieć w domu. Niestety dwa tygodnie temu wózek odmówił posłuszeństwa. Pomyśleliśmy o lepszym wózku, który poradzi sobie w trudnym terenie i będziemy mogli przekraczać kolejne granice . Ewa również uwielbia całodniowe wycieczki, ogniska itd. Koszt takiego wózka przekracza niestety nasze mozliwosci finansowe stąd nasz apel o wsparcie. Za każdą wpłacona złotówkę będziemy wdzięczni z całego serca. Wasza pomoc pozwoli nam spełniać marzenia i sprawić, że wraz z Ewą zdobędziemy jeszcze niejeden szczyt :)


Komentarze


 • Anni - awatar

  Anni

  21.12.17
  21.12.17

  Cudownych, rodzinnych wypraw w coraz wyzsze góry! Usciski dla calej Rodzinki

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   21.12.17
   21.12.17

   Dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • Jaroslaw Kasprzak - awatar

  Jaroslaw Kasprzak

  10.12.17
  10.12.17

  Człowieczeństwo wywodzi się z chęci pomocy innym Jeszcze będzie cegiełka równoważna z kwotą za książkę o Jurku Kukuczce Pozdrowienia z szlaku

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.17
   15.12.17

   Dziękujemy bardzo !!! Na wiosnę jak będzie wózek i będziemy się gdzieś wybierać to będziemy zapraszać na wspólną włóczęgę. Pozdrawiamy

 • Ania i Michał - awatar

  Ania i Michał

  09.12.17
  09.12.17

  Powodzenia:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.17
  06.12.17

  Wszystkiego najlepszego dla Ewy i jej rodziców. Niech każda symboliczna złotówka sprawi wiele uśmiechu i radości na ich twarzy. Pozdrawiam Krzysztof

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.17
   15.12.17

   Dziękujemy Bardzo i pozdrawiamy :)

 • Janusz Celarek - awatar

  Janusz Celarek

  06.12.17
  06.12.17

  Dobro powraca to już prawie banał. Ale jakże on piękny. Janusz

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.17
   15.12.17

   Dziękujemy :)

11 265 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Tadeusz Rybczyński - awatar

Tadeusz Rybczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 147

Zybała Małgorzata - awatar
Zybała Małgorzata
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anni - awatar
Anni
300
Natalia - awatar
Natalia
50
Bartek z rodziną - awatar
Bartek z rodziną
500
Basia Gawron - awatar
Basia Gawron
30
Janina tomasz Synowiec - awatar
Janina tomasz Synowiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Emilia-piłka - awatar
Emilia-piłka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij