Zbiórka Wózek by przekraczać granice - zdjęcie główne

Wózek by przekraczać granice

11 265 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Tadeusz Rybczyński - awatar

Tadeusz Rybczyński

Organizator zbiórki

Nazywamy się Anna i Tadeusz Rybczyńscy.  Zbieramy fundusze na lepszy wózek dla córki. Ewa  od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Przez lata bylismy uwięzieni w domu a bardzo kochamy wędrówki górskie i nie tylko. Od dwóch lat z grupką znajomych  i z cudownymi psami próbujemy swych sił w terenie, zwykłym wózkiem inwalidzkim (domowym).  Udało nam się zdobyć między innymi górę Ślężę, Chmielarza w Górach Kaczawskich czy Kopalnię "Stanisław" w Górach Izerskich... Wędrujemy również po Borach Dolnośląskich. Tam przeszkodą są często piaszczyste drogi itp. Jesteśmy osobami aktywnymi i nie potrafimy wysiedzieć w domu. Niestety dwa tygodnie temu wózek odmówił posłuszeństwa. Pomyśleliśmy o lepszym wózku, który poradzi sobie w trudnym terenie i będziemy mogli przekraczać kolejne granice . Ewa również uwielbia całodniowe wycieczki, ogniska itd. Koszt takiego wózka przekracza niestety nasze mozliwosci finansowe stąd nasz apel o wsparcie. Za każdą wpłacona złotówkę będziemy wdzięczni z całego serca. Wasza pomoc pozwoli nam spełniać marzenia i sprawić, że wraz z Ewą zdobędziemy jeszcze niejeden szczyt :)


Komentarze


 • Anni - awatar

  Anni

  21.12.2017
  21.12.2017

  Cudownych, rodzinnych wypraw w coraz wyzsze góry! Usciski dla calej Rodzinki

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   21.12.2017
   21.12.2017

   Dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • Jaroslaw Kasprzak - awatar

  Jaroslaw Kasprzak

  10.12.2017
  10.12.2017

  Człowieczeństwo wywodzi się z chęci pomocy innym Jeszcze będzie cegiełka równoważna z kwotą za książkę o Jurku Kukuczce Pozdrowienia z szlaku

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.2017
   15.12.2017

   Dziękujemy bardzo !!! Na wiosnę jak będzie wózek i będziemy się gdzieś wybierać to będziemy zapraszać na wspólną włóczęgę. Pozdrawiamy

 • Ania i Michał - awatar

  Ania i Michał

  09.12.2017
  09.12.2017

  Powodzenia:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2017
  06.12.2017

  Wszystkiego najlepszego dla Ewy i jej rodziców. Niech każda symboliczna złotówka sprawi wiele uśmiechu i radości na ich twarzy. Pozdrawiam Krzysztof

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.2017
   15.12.2017

   Dziękujemy Bardzo i pozdrawiamy :)

 • Janusz Celarek - awatar

  Janusz Celarek

  06.12.2017
  06.12.2017

  Dobro powraca to już prawie banał. Ale jakże on piękny. Janusz

  • Tadeusz Rybczyński - awatar

   Tadeusz Rybczyński - Organizator zbiórki

   15.12.2017
   15.12.2017

   Dziękujemy :)

11 265 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Tadeusz Rybczyński - awatar

Tadeusz Rybczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 147

Zybała Małgorzata - awatar
Zybała Małgorzata
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anni - awatar
Anni
300
Natalia - awatar
Natalia
50
Bartek z rodziną - awatar
Bartek z rodziną
500
Basia Gawron - awatar
Basia Gawron
30
Janina tomasz Synowiec - awatar
Janina tomasz Synowiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Emilia-piłka - awatar
Emilia-piłka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij