Wózek dla Fredzi

806 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Zieńczuk - awatar

Anna Zieńczuk

Organizator zbiórki

Fredzię znaleźliśmy przy drodze w sierpniu 2018 r. Miała niewładne tylne łapki. Była wtedy około 4-miesięcznym szczeniaczkiem. Zdjęcie RTG wyjaśniło przyczynę - ktoś strzelił do niej z wiatrówki i śrut przeszedł przez kręgosłup. Dzięki fachowej i bezinteresownej pomocy udzielanej w Wetmedical w Biłgoraju oraz codziennym ćwiczeniom widać pewne postępy, jednak minął prawie rok, a Fredzia nadal nie może samodzielnie chodzić. Jest młodym, wesołym pieskiem i bardzo chciałaby biegać. Wózek by jej to umożliwił. Będę bardzo wdzięczna za każdą, nawet niewielką kwotę przeznaczoną na ten cel.

Aktualizacje


  • Anna Zieńczuk - awatar

    Anna Zieńczuk

    20.08.2019
    20.08.2019

    Fredzia ma wózek. Uczy się z niego korzystać. Jest przeszczęśliwa, że może teraz chodzić - a nawet biegać - na dalekie spacery. Te odgłosy to okrzyki radości 😄

806 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Zieńczuk - awatar

Anna Zieńczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Dawid R - awatar
Dawid R
20
Basia - awatar
Basia
50
Dafi - awatar
Dafi
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Aurelia - awatar
Aurelia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sara - awatar
Sara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Znak - awatar
Znak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij