Wózek dla Fredzi

806 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Zieńczuk - awatar

Anna Zieńczuk

Organizator zbiórki

Fredzię znaleźliśmy przy drodze w sierpniu 2018 r. Miała niewładne tylne łapki. Była wtedy około 4-miesięcznym szczeniaczkiem. Zdjęcie RTG wyjaśniło przyczynę - ktoś strzelił do niej z wiatrówki i śrut przeszedł przez kręgosłup. Dzięki fachowej i bezinteresownej pomocy udzielanej w Wetmedical w Biłgoraju oraz codziennym ćwiczeniom widać pewne postępy, jednak minął prawie rok, a Fredzia nadal nie może samodzielnie chodzić. Jest młodym, wesołym pieskiem i bardzo chciałaby biegać. Wózek by jej to umożliwił. Będę bardzo wdzięczna za każdą, nawet niewielką kwotę przeznaczoną na ten cel.

Aktualizacje


  • Anna Zieńczuk - awatar

    Anna Zieńczuk

    20.08.19
    20.08.19

    Fredzia ma wózek. Uczy się z niego korzystać. Jest przeszczęśliwa, że może teraz chodzić - a nawet biegać - na dalekie spacery. Te odgłosy to okrzyki radości 😄

806 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Zieńczuk - awatar

Anna Zieńczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Dawid R - awatar
Dawid R
20
Basia - awatar
Basia
50
Dafi - awatar
Dafi
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Aurelia - awatar
Aurelia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sara - awatar
Sara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Znak - awatar
Znak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij