Zbiórka Potrzebny wózek dla Mikołajka - zdjęcie główne

Potrzebny wózek dla Mikołajka

15 849 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 235 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Mikołajkowo Mikołaj Kamiński - awatar

Mikołajkowo Mikołaj Kamiński

Organizator zbiórki

Wyobraź sobie że leżysz. Nie możesz oddychać - oddycha za Ciebie maszyna. Nie możesz połykać - karmi Cię maszyna, bezpośrednio do żołądka. Nie potrafisz nawet połknąć własnej śliny - dusisz się nią, jesteś odsysany kilkadziesiąt razy na dobę. Jest Ci niewygodnie, swędzi Cię nos ale nie potrafisz ruszyć nawet palcem. Potrzebujesz pomocy ale zawołać też nie możesz, Twoich mięśni już nie ma - zaniknęły, zniknęły. Potrzebujesz pomocy do wszystkiego ale jesteś za słaby by o nią prosić. Możesz tylko mieć nadzieję że ktoś się domyśli czego potrzebujesz. Wyobraź sobie...

Tak wygląda życie Mikołajka, 9 letniego chłopczyka, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mikołajek jest więźniem własnego ciała, umysł ma zdrowy - SMA odbiera sprawność fizyczną, nie umysłową. Mikuś wszystko rozumie, widzi, czuje, myśli. Dlatego staramy się sprawić, by życie Mikołajka było jak najbardziej normalne. 

Mikuś pilnie potrzebuje wózka. Ten, którego obecnie używa kupiliśmy gdy miał 2 latka, teraz gdy ma prawie 10 przestał się w nim mieścić. Bez nowego wózka Mikołajek zostanie w łóżku, nie wyjdzie z domu. Wózek to jego nogi.

Proszę, nie pozwól by brak wózka uwięził Mikołajka w domu. Do wiosny zostało już tylko kilka tygodni.

Kochani, każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie bo sprawi że życie Mikusia będzie łatwiejsze.

Hoggi Bingo Evolution - wózek inwalidzki, koszt 19 tyś. 

Komentarze


 • tomek - awatar

  tomek

  07.05.2020
  07.05.2020

  Powodzenia !

 • Kari - awatar

  Kari

  19.04.2020
  19.04.2020

  Trzymam kciuki. Warto pomagać.

 • Łukasz Domagała - awatar

  Łukasz Domagała

  18.04.2020
  18.04.2020

  WARTO Pomagać !!!

 • Cyprian Ratyński - awatar

  Cyprian Ratyński

  12.04.2020
  12.04.2020

  Trzymaj się

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2020
  02.04.2020

  :)

15 849 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 235 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Mikołajkowo Mikołaj Kamiński - awatar

Mikołajkowo Mikołaj Kamiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 235

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Wasik aukcja koszulki - awatar
Piotr Wasik aukcja koszulki
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
tomek - awatar
tomek
50
Koleżanka z Nikiszowca - awatar
Koleżanka z Nikiszowca
50
MSzym - awatar
MSzym
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij