Zbiórka Wózek inwalidzki dla Oliwiera - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki dla Oliwiera

7 943 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Dawid Wygas - awatar

Dawid Wygas

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami 4 - letniego Oliwiera. Nasz syn jest chory na nieuleczalną chorobę Alexandra. Jest to ultrarzadka choroba, której rokowania są bardzo złe, a dzieci z tą odmianą choroby rzadko kiedy dożywają drugiej dekady. Oliwier, codziennie uczęszcza na kosztowną rehabilitację, która opóźnia rozwój choroby. Nasz kochany syn jest dzieckiem leżącym i wymaga całodobowej opieki, którą mu zapewnia jego kochająca mama. 

Pomimo swoich problemów zdrowotnych Oliwier jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Teraz stanęliśmy przed wyzwaniem zakupu specjalistycznego wózka inwalidzkiego, dostosowanego do potrzeb ruchowych Oliwiera. Niestety, ze względu na codzienne koszty związane z leczeniem Olinka, nie jesteśmy w stanie pokryć kwoty brakującej do zakupu nowego wózka.
Dlatego bardzo serdecznie prosimy o wsparcie.


Z całego serca dziękujemy w imieniu swoim i Naszego syna.

Komentarze


 • Remigiusz - awatar

  Remigiusz

  21.09.2019
  21.09.2019

  Życzę szczęścia <3

 • Janusz Danek - awatar

  Janusz Danek

  20.09.2019
  20.09.2019

  Pozdrawiam i powrotu do pełni Zdrowia życzę

7 943 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Dawid Wygas - awatar

Dawid Wygas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sabina Caban - awatar
Sabina Caban
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij